Zapraszamy na wyjątkowy koncert Grażyny Łobaszewskiej

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 14:52
Popularna wokalistka wystąpiła na gali wręczenia nagród Polskiego Radia "Złote mikrofony”. Koncertu można było wysłuchać na antenie Jedynki.
Audio
Grażyna Łobaszewska
Grażyna ŁobaszewskaFoto: PR/Wojciech Kusiński


Najważniejsze nagrody Polskiego Radia wręczone zostały na gali w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego. Uroczystość połączona była z koncertem Grażyny Łobaszewskiej.

W ten sposób artystka uczciła nie tylko radiowe święto, ale również swoje 60. urodziny oraz 35-lecie pracy scenicznej. Zaprezentowała zarówno znane wszystkim przeboje, jak i utwory z najnowszego albumu "Przepływamy".
Grażyna Łobaszewska zaprosiła do współpracy przy projekcie trzech wokalistów. – W duetach śpiewają ze mną Kuba Badach, Floyd Anthony Phifer i Staszek Soyka który ukochał piosenkę "Czas nas uczy pogody” i ją właśnie razem wykonamy – zapowiadała wcześniej na antenie Jedynki.

>> Tu znajdziesz galerię zdjęć z koncertu

Dodatkową okazją do świętowania było wręczenie Grażynie Łobaszewskiej przyznanego przez Bogdana Zdrojewskiego, ministra kultury i dziedzictwa narodowego, "Srebrnego Medalu Zasłużony Kulturze – Gloria Artis", nadawanego osobom szczególnie wyróżniającym się w dziedzinie twórczości artystycznej, działalności kulturalnej lub ochronie kultury i dziedzictwa narodowego.

(ei)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielki powrót kobiety "z głosem po przejściach”

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2012 20:21
18 września premiera nowej płyty Grażyny Łobaszewskiej "Przepływamy”. – Są na niej dobre teksty i świetni muzycy – zachęca wokalistka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grażyna Łobaszewska - "Już drogę znasz”

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2012 20:16
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12 , w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń