Hanna Śleszyńska: słucham Młynarskiego, jest mistrzem

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2013 00:09
- Mam wrażenie, że ciągle jest go za mało. Tęsknię za Wojtkiem Młynarskim - powiedziała w radiowej Jedynce aktorka i piosenkarka Hanna Śleszyńska.
Audio
  • Hanna Śleszyńska: słucham Młynarskiego bo jest mistrzem (Jedynka/Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
Hanna Śleszyńska w studiu radiowej Jedynki
Hanna Śleszyńska w studiu radiowej JedynkiFoto: T.Jaremczak/Polskie Radio

Hanna Śleszyńska miała okazję poznać Wojciecha Młynarskiego podczas jego trasy po Kanadzie. - Zaprosił nas razem z Piotrem Gąsowskim i Robertem Rozmusem. Występowaliśmy obok niego na scenie - wspominała aktorka w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki".

Śleszyńska przyznała, że obecnie brakuje jej kontaktu z Młynarskim. - Podobnie jak uczniowi może brakować mistrza. Dopiero po jakimś czasie doceniłam dar jakim było z nim spotkanie - przyznała Śleszyńska w rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim.

Serwis specjalny Polskiego Radia poświęcony Wojciechowi Młynarskiemu >>>

Hanna Śleszyńska obdarzona jest wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych, jak i musicalowych, a  jednym z jej ulubionych musicali jest "Chicago".

Jak wspominała, pierwszy raz widziała to przedstawienie w Nowym Jorku. - Nawet wtedy nie marzyłam, że kilka lat później sama w nim wystąpię - przyznała Śleszyńska. Ostatecznie zagrała w nim na deskach Teatru Komedia wcielając się w postać Mammy Morton.

Jedną z najbliższych okazji by zobaczyć Hannę Śleszyńską na scenie będzie koncert charytatywny na rzecz aktorki Alicji Borkowskiej, która doznała wylewu. Odbędzie się on 5 lutego w warszawskim Teatrze Kamienica.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Hanną Śleszyńską.

tj

''

Czytaj także

Robert Rozmus: staram się dążyć do perfekcji

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 12:25
Aktorstwo, śpiewanie, sport... Nie ma chyba takiej dziedziny, w której Robert Rozmus nie był by mistrzem. Jak sam podkreśla - wszystko co robi, stara się wykonywać perfekcyjnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Katarzyna Bujakiewicz: zachwyca mnie muzyka Preisnera

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 23:17
- W historii świata nie było tak dobrej muzyki jak z filmu "Podwójne życie Weroniki" - przyznała w radiowej Jedynce aktorka Katarzyna Bujakiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Alosza Awdiejew: gdy kocha się jakąś piosenkę, to chce się nią być

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 21:53
Na wydanej przez Polskie Radio w 2012 roku płycie "Jestem tutaj" Alosza Awdiejew śpiewa piosenkę "Samotność". Oryginalnie utwór ten nosi tytuł "Szczęście" i jest wykonywany w języku jidysz. - Zakochałem się w tej melodii - mówił w Jedynce artysta.
rozwiń zwiń