Pierwsze notowanie jesieni i "One" U2 na szczycie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 22:00
Utwór utrzymał pozycję po zeszłotygodniowym ataku na szczyt listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". Losy kolejnego notowania są w Państwa rękach, już teraz więc zachęcamy do głosowania!
U2
U2Foto: mat. prasowe

W czołówce 104. notowania PPR1 znalazły się także dwie kobiety, które dzieli pochodzenie i epoka, ale łączy sympatia słuchaczy radiowej Jedynki: Sława Przybylska - miejsce 2. z "Gdzie są kwiaty z tamtych lat" oraz Zaz, która na trzeciej pozycji ulokowała się z piosenką "Ebloiue Par La Nuit".

W pierwszej dziesiątce namieszał też nieco rozbawiony Seweryn Krajewski i balansujący między futbolem i miłością zespół T.Love. Do jakich zmian dojdzie za tydzień - zależy od Państwa, już teraz więc zachęcamy do głosowania na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71 151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

MUZYKA w radiowej Jedynce >>>

''

(asz)

Czytaj także

Marek Dutkiewicz: film "Sugar Man" to współczesna baśń

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2014 22:23
Jej fenomen, zdaniem słynnego tekściarza, scenarzysty i dziennikarza muzycznego Marka Dutkiewicza, polega na tym, że wydarzyła się naprawdę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krzysztof Tyniec: gdy zakochiwałem się w dziewczynie, śpiewałem jej Niemena

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2014 13:56
- W młodości miałem wszystkie kasety Czesława Niemena. Przy jego muzyce odrabiałem lekcje i zakochiwałem się. Moim wybrankom śpiewałem "Wiem, że nie wrócisz" i "Mimozami jesień się zaczyna" - mówił w Jedynce aktor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magda Navarette: tancerka flamenco jest jak perkusyjny instrument

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 12:38
- Tancerz musi współgrać z muzyką. Flamenco polega na tym, że wystukuje się własny rytm - tłumaczyła w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" piosenkarka i tancerka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Głosy, które przed oczami Margaret malują obrazy

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 21:45
- Piosenki "Ołów" słucham od dziecka i do dziś jest moją ulubioną. Grażyna Łobaszewska jest moim autorytetem, bo nie tylko po prostu śpiewa, ona opowiada piosenki - mówi w Jedynce Margaret.
rozwiń zwiń