Nawet Adele nie zdołała pokonać muzykalnej Polki

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:56
Maja Kleszcz po raz kolejny na szczycie zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”! Wyprzedziła m.in. światowej sławy wokalistkę, wykonującą piosenkę do najnowszego filmu o agencie 007.
Nawet Adele nie zdołała pokonać muzykalnej Polki
Foto: www.adele.tv/photos/

Maja Kleszcz & IncarNations zwyciężyli z piosenką "Spadającą gwiazdę schowaj do kieszeni”. Utwór już po raz trzeci okazał się zdecydowanym faworytem słuchaczy audycji „Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”.

>> Posłuchaj, jak Maja Kleszcz śpiewa swój przebój w studiu Jedynki

Na drugimi miejscu znalazła się "Piosenka o mojej Warszawie” w wykonaniu Seweryna Krajewskiego. A tuż za nią debiutująca w zestawieniu Adele z piosenką "Skyfall". Bondowska nowość zrzuciła z podium listy Czesława Niemena, który tydzień temu zajmował to miejsce piosenką "Obok nas”.

>> Tu znajdziesz pełne notowanie listy

"Skyfall" to motyw przewodni do 23. filmu o przygodach Jamesa Bonda. To pierwsze, nowe nagranie brytyjskiej wokalistki od wydania w 2010 roku multiplatynowego albumu "21". Nad utworem Angielka pracowała z Paulem Epworthem. Sesja nagraniowa odbyła się w Abbey Road Studios. Artystkę wspierała 77-osobowa orkiestra.

>> Przeczytaj i posłuchaj, co działo się w poprzednich audycjach "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20. zaprasza Zbigniew Krajewski.

''
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Roger Moore na liście przebojów Jedynki?!

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 10:05
Roger Moore właśnie wydał książkę "Bond o Bondzie”, poświęconą największej przygodzie filmowej swojego życia. I tak ujął nią Marka Brzezińskiego, że na listę "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" trafiła... Adele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ilona Łepkowska: uwielbiam się wydzierać, gorzej jest jak milczę

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:10
- Często śpiewam w samochodzie, wydzieram się nawet, gdy nie znam dobrze tekstu – przyznała jedna z najpopularniejszych, polskich scenarzystek. A jaka muzyka szczególnie porusza Ilonę Łepkowską?
rozwiń zwiń