Nawet Adele nie zdołała pokonać muzykalnej Polki

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:56
Maja Kleszcz po raz kolejny na szczycie zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”! Wyprzedziła m.in. światowej sławy wokalistkę, wykonującą piosenkę do najnowszego filmu o agencie 007.
Nawet Adele nie zdołała pokonać muzykalnej Polki
Foto: www.adele.tv/photos/

Maja Kleszcz & IncarNations zwyciężyli z piosenką "Spadającą gwiazdę schowaj do kieszeni”. Utwór już po raz trzeci okazał się zdecydowanym faworytem słuchaczy audycji „Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”.

>> Posłuchaj, jak Maja Kleszcz śpiewa swój przebój w studiu Jedynki

Na drugimi miejscu znalazła się "Piosenka o mojej Warszawie” w wykonaniu Seweryna Krajewskiego. A tuż za nią debiutująca w zestawieniu Adele z piosenką "Skyfall". Bondowska nowość zrzuciła z podium listy Czesława Niemena, który tydzień temu zajmował to miejsce piosenką "Obok nas”.

>> Tu znajdziesz pełne notowanie listy

"Skyfall" to motyw przewodni do 23. filmu o przygodach Jamesa Bonda. To pierwsze, nowe nagranie brytyjskiej wokalistki od wydania w 2010 roku multiplatynowego albumu "21". Nad utworem Angielka pracowała z Paulem Epworthem. Sesja nagraniowa odbyła się w Abbey Road Studios. Artystkę wspierała 77-osobowa orkiestra.

>> Przeczytaj i posłuchaj, co działo się w poprzednich audycjach "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20. zaprasza Zbigniew Krajewski.

''

Czytaj także

Roger Moore na liście przebojów Jedynki?!

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 10:05
Roger Moore właśnie wydał książkę "Bond o Bondzie”, poświęconą największej przygodzie filmowej swojego życia. I tak ujął nią Marka Brzezińskiego, że na listę "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" trafiła... Adele.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ilona Łepkowska: uwielbiam się wydzierać, gorzej jest jak milczę

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:10
- Często śpiewam w samochodzie, wydzieram się nawet, gdy nie znam dobrze tekstu – przyznała jedna z najpopularniejszych, polskich scenarzystek. A jaka muzyka szczególnie porusza Ilonę Łepkowską?
rozwiń zwiń