X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Co Stachursky nuci do ucha, gdy jest zakochany?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 21:57
- Myślę, że każdy normalny mężczyzna potrafi zanucić ze dwie piosenki tak wyjątkowo, intymnie i osobiście - mówił popularny wokalista w liście "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".
Audio
Stachursky
StachurskyFoto: Emilia Iwanicka/PR

Jedna z takich piosenek to w przypadku Stachurskiego "Waiting for a girl like you" amerykańskiego zespołu Foreigner. Artysta zaproponował ten utwór do kolejnego notowania listy. - To jeden z tych zespołów, który zdopingował mnie do tego, żeby samemu stanąć na scenie i śpiewać - uzasadniał.

Stachursky podkreślał w audycji swoje zamiłowanie do muzyki rockowej. Ten gatunek muzyczny odkrył dla siebie dzięki irlandzkiemu zespołowi Thin Lizzy. Szczególnym sentymentem darzy utwór "Waiting for an alibi". - To typowy przykład kapitalnego brzmienia zespołu, którego na późniejszych płytach Thin Lizzy nie udało się już powtórzyć. Technologia szła do przodu, oni się rozwijali, ale tego charakterystycznego brzmienia jak tutaj już nie było - podkreślał.

Ostatnią propozycją Stachursky'ego była piosenka "Here I Go Again" angielskiego zespołu Whitesnake. - Zawsze chciałem żeby perkusja w moich utworach brzmiała tak jak w Whitesnake. Kiedyś mi się to nawet udało, ale niestety to był tylko epizod. Zresztą, coraz rzadziej nagrywa się perkusję na żywo - podsumował.

Gość specjalny audycji mówił ponadto o swojej nowej, zaskakującej płycie "Boski plan".

>> Przeczytaj i posłuchaj, co działo się w poprzednich audycjach "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Swoje muzyczne typy przedstawili również paryski korespondent Polskiego Radia Marek Brzeziński i jego córka Irenka oraz dziennikarz muzyczny Robert Sankowski. Na co się zdecydowali? Zapraszamy do wysłuchania nagrań.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1.polskieradio.pl. Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski.

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ilona Łepkowska: uwielbiam się wydzierać, gorzej jest jak milczę

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2012 21:10
- Często śpiewam w samochodzie, wydzieram się nawet, gdy nie znam dobrze tekstu – przyznała jedna z najpopularniejszych, polskich scenarzystek. A jaka muzyka szczególnie porusza Ilonę Łepkowską?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz lubi dać czadu w samochodzie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 21:38
- Ja się nie denerwuję za kółkiem. Jeżeli już krzyczę, to dlatego, że śpiewam - mówiła popularna wokalistka w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”. I zdradziła jakiej muzyki lubi słuchać w aucie i nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Gawliński przyznaje: jestem wojownikiem, ale…

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 21:13
...wojownikiem wyjątkowym, bo żyjącym w zgodzie z naturą - powiedział gość specjalny "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". A co gra w wojowniczej duszy Roberta Gawlińskiego?
rozwiń zwiń