X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Męskie głosy, które wywołują dreszcze u Małgorzaty Ostrowskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 20:44
- Ciężko mi wymienić ulubione utwory. Mam za to wykonawców, którzy na mnie działają. I to zdecydowanie częściej są mężczyźni – przyznała w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” wokalistka. Kto szczególnie porusza Małgorzatę Ostrowską?
Audio
  • Męskie głosy, które działają na Małgorzatę Ostrowską
  • Marek i Irenka Brzezińscy o Johnnym Hallydayu
  • Stare i złote przeboje od Marka Gaszyńskiego
Małgorzata Ostrowska
Małgorzata Ostrowska Foto: mat. prom./Jerzy Gulczyński

- Tak już mam, że bliski staje mi się człowiek, którego głos do mnie trafia. Na przykład Jeff Buckley. Uwielbiam ten męski, subtelny i delikatny głos. Podziwiam też niezwykłe opanowanie przez niego narzędzia pracy, czyli aparatu głosowego – mówiła wokalistka. Do zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki” zaproponowała piosenkę ”Grace”.

>> Tu sprawdzisz zestawienia "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Jest także zespół, który niezwykle emocjonalnie działa na artystkę. - Muzyki słucham zawsze przez pryzmat wokalisty. I muszę wskazać na Muse! Ta histeria w głosie wokalisty może nawet momentami być odbierana nieestetyczne. Ale to niezwykle emocjonalne, działa też w pewien sposób erotycznie na kobiety, to coś niesamowitego. Kocham Muse, kocham tę histerię i kocham utwór "Sing for Absolution"  – mówiła Małgorzata Ostrowska, nie kryjąc uśmiechu.

Trzeci z jej typów jest zaskoczeniem nawet dla niej samej. – Może powinnam nawet nie wymieniać tak popowego artysty, ale co poradzę... Niezmiernie podoba mi się płyta "Older” George’a Michaela. Myślę, że on ani wcześniej, ani później nie nagrał niczego równie dojrzałego i subtelnego – mówiła wokalistka. 

Swoje ulubione utwory zgłosili także: paryski korespondent Polskiego Radia Marek Brzeziński i jego córka Irenka oraz dziennikarz muzyczny Marek Gaszyński. Zapraszamy do wysłuchania rozmów z naszymi gośćmi.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1.polskieradio.pl. Propozycje można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Małgorzata Ostrowska & Marek Jackowski "Po niebieskim niebie"

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2012 12:00
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" o 8:12, "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i "Popołudniu z Jedynką" o 17:05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Ostrowska "Gdy pada deszcz"

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2012 17:35
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki we wtorek w "Sygnałach dnia" w "Czterech porach roku" ok. godz. 11:20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14:15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17:05
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ostrowska: wreszcie przestałam słuchać doradców, oto płyta

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2012 16:21
- Wiele lat chciałam nagrać płytę koncertowa, ale ciągle mnie przekonywano, że to się nie sprzedaje – mówiła w "Muzycznej Jedynce" wokalistka. Jak to się stało, że płyta "GRAMY!" jednak powstała?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz lubi dać czadu w samochodzie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 21:38
- Ja się nie denerwuję za kółkiem. Jeżeli już krzyczę, to dlatego, że śpiewam - mówiła popularna wokalistka w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”. I zdradziła jakiej muzyki lubi słuchać w aucie i nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Gawliński przyznaje: jestem wojownikiem, ale…

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 21:13
...wojownikiem wyjątkowym, bo żyjącym w zgodzie z naturą - powiedział gość specjalny "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". A co gra w wojowniczej duszy Roberta Gawlińskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co Stachursky nuci do ucha, gdy jest zakochany?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 21:57
- Myślę, że każdy normalny mężczyzna potrafi zanucić ze dwie piosenki tak wyjątkowo, intymnie i osobiście - mówił popularny wokalista w liście "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Namiętne i erotyczne – oto ulubione utwory Ani Wyszkoni

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 21:01
Chris Isaak, George Michael i Alicia Keys – to artyści, którzy w wokalistce wywołują szczególe emocje. O tych najgorętszych opowiedziała słuchaczom "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co łączy Sylwię Chutnik i Madonnę? Gogol Bordello!

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2012 07:00
- Skład tego zespołu to prawdziwa mieszanka "multi-kulti". Być może dlatego ich koncerty wnoszą zupełnie nową jakość punkowego, cygańskiego grania - mówiła w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” pisarka Sylwia Chutnik.
rozwiń zwiń