To dopiero siła sentymentu! Edyta Geppert na szczycie

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 21:55
Już po raz czwarty piosenka tej właśnie wokalistki zwyciężyła w zestawieniu "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Po piętach depcze jej jednak pewna zagraniczna gwiazda.
Edyta Geppert
Edyta GeppertFoto: Wojciech Kusiński/PR

Utwór "Sentymentu mgła” do zestawienia zgłosili słuchacze Pierwszego Programu Polskiego Radia. I konsekwentnie wspierają go głosami. Od kiedy piosenka trafiła na szczyt, ani na chwilę nie oddała prowadzenia.

>> Tu znajdziesz notowania i nowości z listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Za tydzień może się to jednak zmienić, bo na drugie miejsce powróciła angielska piosenkarka nazywana "nową Sade".  Jessie Ware – bo o niej mowa – trafiła do naszego zestawienia z utworem "Wildest Moments", pochodzącym z jej debiutanckiego album "Devotion". - Gdy powstawał "Wildest Moments” jawnie i z namaszczeniem celebrowałam historię mojej przyjaźni – zdradziła wokalistka, która była gościem "Muzycznej Jedynki”.

>> Posłuchaj rozmowy z Jessie Ware

Pierwszą trójkę zamyka Seweryn Krajewski z piosenką "Uciekaj moje serce”. Utwór ten zgłoszony został do zestawienia przez jednego z naszych gości specjalnych. Stali słuchacze pewnie pamiętają, o kogo chodzi. A kto nie wie, odpowiedź znajdzie na naszej stronie.

"Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" 8 grudnia zabrzmiały wyjątkowo, bo retransmitowaliśmy dla Państwa koncert Grażyny Łobaszewskiej. Wokalistka wystąpiła na gali wręczenia Złotych Mikrofonów, czyli nagród Polskiego Radia. Zapraszamy do słuchania i oglądania materiału wideo.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1.polskieradio.pl. Propozycje można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski.

(ei)

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ulubione piosenki Sienkiewicza na liście przebojów Jedynki!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 21:02
Lider zespołu Elektryczne Gitary i ceniony... neurolog specjalnie dla "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki” wytypował trzy, szczególne dla niego utwory.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Rusowicz lubi dać czadu w samochodzie

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2012 21:38
- Ja się nie denerwuję za kółkiem. Jeżeli już krzyczę, to dlatego, że śpiewam - mówiła popularna wokalistka w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki”. I zdradziła jakiej muzyki lubi słuchać w aucie i nie tylko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Gawliński przyznaje: jestem wojownikiem, ale…

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 21:13
...wojownikiem wyjątkowym, bo żyjącym w zgodzie z naturą - powiedział gość specjalny "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". A co gra w wojowniczej duszy Roberta Gawlińskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Co Stachursky nuci do ucha, gdy jest zakochany?

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 21:57
- Myślę, że każdy normalny mężczyzna potrafi zanucić ze dwie piosenki tak wyjątkowo, intymnie i osobiście - mówił popularny wokalista w liście "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Namiętne i erotyczne – oto ulubione utwory Ani Wyszkoni

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 21:01
Chris Isaak, George Michael i Alicia Keys – to artyści, którzy w wokalistce wywołują szczególe emocje. O tych najgorętszych opowiedziała słuchaczom "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie głosy, które wywołują dreszcze u Małgorzaty Ostrowskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 20:44
- Ciężko mi wymienić ulubione utwory. Mam za to wykonawców, którzy na mnie działają. I to zdecydowanie częściej są mężczyźni – przyznała w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” wokalistka. Kto szczególnie porusza Małgorzatę Ostrowską?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wszystkie muzyczne pasje Maryli Rodowicz

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2012 14:31
- Miałam dylemat, bo chciała pokazać więcej piosenek, które lubię. Na przykład z ostatniej płyty Led Zeppelin "All celebration day”, która wyszła kilka dni temu - powiedziała Maryla Rodowicz przyznając się do swoich muzycznych rozterek.
rozwiń zwiń