X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ryszard Rynkowski wspiera młode talenty

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2012 21:00
- "Razem" to moja najważniejsza płyta. Nie tylko dlatego, że jest moim najmłodszym dzieckiem. Ten album ma również do spełnienia inną rolę - mówił w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" Ryszard Rynkowski.
Audio
Ryszard Rynkowski
Ryszard RynkowskiFoto: Piotr Grabka/PR

Wydany pod koniec listopada dwupłytowy album "Razem" zawiera covery znanych polskich i zagranicznych przebojów oraz symfoniczne wersje wybranych utworów Ryszarda Rynkowskiego. Dochód z jego sprzedaży zasili konto Fundacji Elbląg, która wspiera młode talenty z regionu.

Sprawdź najnowsze notowanie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

- My, wykonawcy elbląscy, a konkretnie ja, grupa wokalna oraz Elbląska Orkiestra Kameralna zrezygnowaliśmy z naszych tantiem i pracujemy tą płytą na Fundację. To dodatkowy sens, który podwyższa jakość tej płyty - tłumaczył Ryszard Rynkowski.

Gość Zbigniewa Krajewskiego wybrał swoje trzy ulubione utwory, na które głosować będzie można już w kolejnym notowaniu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". Były to "A Song For You" Donny'ego Hathawaya, "Georgia On My Mind" Raya Charlesa oraz "Vivere" Andrei Bocellego.

Swoją propozycje do listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" przedstawił także paryski korespondent Polskiego Radia Marek Brzeziński i jego córka Irenka, a "stare i złote" hity zaprezentował Robert Sankowski, krytyk muzyczny "Gazety Wyborczej".

>>> Tu znajdziesz starsze notowania listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"

Do usłyszenia co sobotę po godzinie 20.00. Zaprasza Zbigniew Krajewski.
''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Męskie głosy, które wywołują dreszcze u Małgorzaty Ostrowskiej

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2012 20:44
- Ciężko mi wymienić ulubione utwory. Mam za to wykonawców, którzy na mnie działają. I to zdecydowanie częściej są mężczyźni – przyznała w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki” wokalistka. Kto szczególnie porusza Małgorzatę Ostrowską?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwia Chutnik o tym, co łączy Masalę i Beastie Boys

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2012 07:00
- W tej chwili muzycy tak mieszają style, że słuchaczom nie są już potrzebne szufladki - powiedział pisarka, zgłaszając utwory do Listy Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To dopiero siła sentymentu! Edyta Geppert na szczycie

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2012 21:55
Już po raz czwarty piosenka tej właśnie wokalistki zwyciężyła w zestawieniu "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki”. Po piętach depcze jej jednak pewna zagraniczna gwiazda.
rozwiń zwiń