Taneczny powrót na szczyt listy radiowej Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 22:01
Utwór "I Don’t Wanna Dance" Eddy'ego Granta zdobył uznanie słuchaczy radiowej Jedynki i po kilkutygodniowym spadku powrócił na pierwsze miejsce.
Audio
Eddy Grant
Eddy GrantFoto: Stuart Sevastos/Wikimedia Commons/lic. CC

Drugie miejsce utrzymał "Ajde Jano" w wykonaniu The Kroke Band & Nigel Kennedy, a na trzecim znalazła się piosenka Edyty Geppert "Sentymentu mgła".

W programie nie zabrakło muzycznych rekomendacji - ekspert "Gazety Wyborczej" Robert Sankowski postawił na kobiety, a Wojciech Żórniak - gitarę Jimiego Hendrixa. A o tym, że muzyka łączy pokolenia przekonywała Marika.

Tu sprawdzisz pełne zestawienie "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w każdą sobotę po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski. 

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Zbigniew Krajewski

Czytaj także

Rosjanie nazwali jej imieniem planetę

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 17:09
- Anna German miała wyjątkowy głos i osobowość. Nie przystaje ona trochę do naszych czasów, ale zarazem jest niesłychanie wymarzona w naszych czasach. Im mniej jest takich ludzi, tym bardziej o nich marzymy - mówił w Jedynce Tomasz Raczek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Królowie Dnia Ostatniego, czyli na nowo o tym co było

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2013 16:00
Na Zachodzie już od kilku lat panuje moda na powrót do muzyki lat 60. i 70. Polscy muzycy też chętnie sięgają do takich źródeł: członkowie zespołu Królowie Dnia Ostatniego nie ukrywają, że to właśnie dźwięki sprzed 40 lat inspirują ich najbardziej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nigel Kennedy tęskni za pospolitym życiem

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 22:00
Zmiana w najnowszym notowaniu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki": Anna Maria Jopek spadła aż o sześć pozycji. Na szczycie po raz pierwszy The Kroke Band & Nigel Kennedy z utworem "Ajde Jano".
rozwiń zwiń