X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mietek Szcześniak: życzę ciarek od stóp do głów

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2013 22:05
- Dzięki radiu i usłyszeniu Arethy Franklin zmieniło się wiele w moim życiu. Byłem tak porażony, że nie mogłem siedzieć. Takiego stanu, gdy wypełnia człowieka ogromna wdzięczność, jest się trochę obok rzeczywistości, życzę każdemu - mówił piosenkarz w Jedynce.
Audio
  • Mietek Szcześniak o swoich muzycznych inspiracjach, śpiewaniu w duecie i przenoszeniu się z muzyką do innej rzeczywistości (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
  • Dyskusja wśród alpejskich szczytów, labrador i żart z miłości - rekomendacja Irenki i Marka Brzezińskich (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
  • Pieśń o minionej chwale, efektowna gitara i ktoś, kto w śpiewanie wkłada duszę - rekomendacje Marka Gaszyńskiego (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
Mietek Szcześniak
Mietek SzcześniakFoto: PR/A.Szozda

"You Make Me Feel Like Natural Woman" Arethy był więc pierwszym utworem, który zaproponował do "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki".

Wszystkich, którzy ciekawi są jakiej muzyki Mietek Szcześniak słucha na co dzień, może zdziwić, że lubi... głosy ptaków! - Również gdyby nie radio nigdy nie usłyszałbym pięknej piosenki "W międzyczasie", którą śpiewali Ewa Bem i Andrzej Zaucha. 

Wśród swoich największych polskich fascynacji wymienia Czesława Niemena i Grażynę Łobaszewską, od której - jak podkreśla - nauczył się najwięcej. - Bardzo lubię duety, uważam, że to jedna z najbardziej inspirujących rzeczy, kiedy dwoje ludzi spotyka się w studiu i wymyśla coś razem - dodał.

A co zanuciłby ukochanej osobie? Posłuchajcie:

A także o przyjaźni z Wendy Waldman i muzycznych planach, w których jest więcej niż jedna płyta opowiedział Zbigniewowi Krajewskiemu w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki". Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl. Propozycje do listy można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Zobacz więcej na temat: Mieczysław Szcześniak MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Muzyczny prezent od Mietka Szcześniaka

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 16:56
Z Basią Trzetrzelewską piosenkarz nagrał wielki przebój, który kiedyś wylansowała Vanessa Williams.
rozwiń zwiń