X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Małgorzata Walewska jak Kylie Minogue. Kto będzie Nickiem Cavem?

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2013 11:36
Po sukcesie piosenki "Barcelona" zaśpiewanej w duecie z Piotrem Cugowskim, Małgorzata Walewska planuje kolejne takie przedsięwzięcia. - Chcemy zrobić to z wielkim rozmachem - mówiła w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" znana mezzosopranistka.
Audio
  • Małgorzata Walewska o swojej ulubionej muzyce (Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki)
Małgorzata Walewska
Małgorzata WalewskaFoto: E.Iwanicka/PR

W tej chwili trwają pracę nad wyborem repertuaru. - Moim typem jest "Vivo per lei", a także chciałabym nagrać piosenkę "Where the Wild Roses Grow", którą śpiewa Kyle Minogou z Nickiem Cavem. Ale to później - zdradziła w Małgorzata Walewska.

Być może jeden z tych utworów artystka wykona w duecie z... Rafałem Brzozowskim. - Jeszcze ostatecznie nie wybraliśmy żadnego tytułu. Jak już się poznamy, musimy wspólnie to ustalić. Najpewniej telefonicznie. Jestem dobrej myśli - podkreślała.

Zgodnie z tradycją audycji Małgorzata Walewska zgłosiła swoje propozycje do listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". Dwie z nich to muzyka do najnowszego filmu Andrzeja Jakimowskiego "Imagine". - Muzykę do filmu skomponował Tomasz Gąsowski, który współpracował z Andrzejem Jakimowskim także przy poprzednich filmach tego reżysera. To fantastyczna i magiczna muzyka. Bardzo państwa namawiam do kupna tej płyty - mówiła śpiewaczka.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151 , poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

Rozmawiał Zbigniew Krajewski.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorota Miśkiewicz: są piosenki, przy których tańczę jak szalona

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013 23:31
Śpiewa, gra na skrzypcach, komponuje, pisze teksty. Mowa o Dorocie Miśkiewicz, która w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" opowiadała o swoich ulubionych piosenkach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Kościkiewicz nie chce słuchać Paula McCartneya

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 22:22
- Na Beatlesów tak naprawdę się nie załapałem i dopiero wtedy, kiedy się rozpadli, słuchałem każdego z osobna - mówi w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" Marek Kościkiewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak radiowa Jedynka zaplanowała 20. rocznicę ślubu Filipa Jaślara

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2013 23:16
- Ta piosenka nas połączyła, ona wyznaczyła moje szczęśliwe życie osobiste, ta piosenka jest odpowiedzialna za to, że mamy dwoje wspaniałych dzieci. To najważniejsza piosenka w moim życiu - opowiada w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" skrzypek Grupy MoCarta.
rozwiń zwiń