Krzysztof Klenczon w bezpiecznym porcie

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2013 22:23
Głosami słuchaczy utwór "Port" pochodzący z płyty "Krzysztof Klenczon i Trzy Korony" pozostaje na pierwszym miejscu listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"!
Krzysztof Klenczon
Krzysztof KlenczonFoto: PAP/CAF/Archiwum/Ireneusz Radkiewicz

Niespodziewanie na miejsce drugie wdarli się Eddie Brickell & New Bohemians z piosenką "What I am", a ostatnie miejsce na podium objęła Ewa Bem z utworem "Miłość to jest wielki skarb".

Zobacz pełne zestawienie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" >>>

Gościem 52. notowania "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" był Stanisław Soyka. Artysta opowiadał o utworach, które okazały się przełomowe w jego muzycznym rozwoju. Jakie piosenki zaproponował do kolejnego zestawienia Jedynkowej listy? Posłuchaj >>>

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio.pl. Propozycje do listy można zgłaszać też SMS-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.


''

Czytaj także

Marek Jackowski niepokonany. Ciągle na szczycie

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2013 21:40
Piosenka Marka Jackowskiego "W życiu trzeba zawsze wolnym być" już po raz piąty znalazła się na szczycie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ciągle "Dziwny jest ten świat", a Czesław Niemen najlepszy

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2013 21:51
Utwór i protest song Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat" na szczycie listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki"!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cykady na Cykladach, a Maanam na szczycie!

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 22:00
Po dwóch tygodniach "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena opuszcza pierwsze miejsce listy "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". Najnowsze notowanie otwiera inny wielki polski przebój, "Cykady na Cykladach" zespołu Maanam!
rozwiń zwiń