Materna i Markowski przegrali z piłkarzami San Marino

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2013 13:54
- To kuriozalna decyzja - komentował z przekąsem Grzegorz Markowski informację o tym, że za tydzień, 26 marca, nie będzie audycji "Daję słowo”, którą prowadzi z Krzysztofem Materną. Będzie za to transmisja meczu.
Audio
  • Krzysztof Materna i Grzegorz Markowski o meczu z San Marino (Daję słowo/Jedynka)
Piłkarze reprezentacji Polski podczas treningu kadry w Warszawie
Piłkarze reprezentacji Polski podczas treningu kadry w WarszawieFoto: PAP/ Bartłomiej Zborowski

Chodzi o mecz eliminacyjny Mistrzostw Świata, który Polacy rozegrają z reprezentacją San Marino. Spotkanie będzie transmitowała radiowa Jedynka, w związku z czym zmieniona będzie wieczorna ramówka.

Grzegorz Markowski zastanawiał się, w czym zawodnicy San Marino są lepsi od audycji "Daję słowo”? – Ci piłkarze są dla nas nieznani, więc to bardzo dobra decyzja dyrekcji – spierał się z nim Krzysztof Materna. Zapytany jaki wynik typuje odparł, że "zadecyduje dyspozycja dnia”. – W każdym razie ja będę ryczał na meczu, wiec to będzie słychać – mówił Krzysztof Materna.

Grzegorz
Grzegorz Markowski

Współprowadzący program "Daję słowo” wybrali się też na wycieczkę do krainy wspomnień szkolnych. - Ja najbardziej ze szkoły pamiętam stanik do pończoch, czyli takie szelki z których zwisały 4 końcówki – rozpoczął Krzysztof Materna, natychmiast wzbudzając zainteresowanie Grzegorza Markowskiego. Na zarzut, że to niemęski odparł, że dopiero rajtuzy, w których chodził Markowski, były niemęskie.  

Zapraszamy do wysłuchania nagrania audycji. W niej także szermierka słowna wokół haseł: actimelek gdański, pierścień rybaka, Maciuś i cieknie mi na piłkę. Gościem specjalnym programu była Gaba Kulka.

Krzysztof
Krzysztof Materna

Na audycję "Daję słowo” zapraszamy we wtorki po godz. 21.

Zobacz więcej na temat: san marino

Czytaj także

El. MŚ: wszystkie mecze Polaków na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2013 15:43
W poniedziałek Polski Związek Piłki Nożnej podpisał stosowną umowę ze spółką PL2012+, operatorem obiektu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PZPN chce finału LE w Polsce i wyciąga rękę do kibiców

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2013 15:50
Prezes piłkarskiej centrali - Zbigniew Boniek - podsumował trzy miesiące pracy nowych władz związku. Sporo czasu poświęcił m.in. kibicom.
rozwiń zwiń