X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

GPW. Dzień pod znakiem przeceny akcji banków

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 18:07
Środowa sesja na giełdzie w Warszawie choć rozpoczęła się od niewielkich wzrostów wszystkich indeksów, to kończy dzień na minusie. Dziś głównie traciły największe spółki, których indeks zniżkował o 1,7 proc.
Audio
  • Sesję na GPW komentował w radiowej Jedynce Mateusz Namysł, analityk rynków finansowych z Raiffeisen Polbank.

Sesję na warszawskim parkiecie komentował w radiowej Jedynce Mateusz Namysł, analityk rynków finansowych z Raiffeisen Polbank.

Banki przecenione

Jak powiedział - niekorzystnie wyróżniały się dziś na GPW banki, co miało związek z przeceną tego sektora na rynku europejskim.

W morzu czerwieni, zieloną wyspą była dziś spółka Lotos, wyznaczając nawet historyczny rekord. Ostatecznie akcje koncernu z Gdańska zwyżkowały o 2,5 proc.

Na szerokim rynku dobrze spisywał się również Altus TFI, który od dwóch dni koryguje wcześniejsze dramatyczne spadki. Dziś jego kurs wystrzelił o 35 proc. Negatywnie zaś drugi dzień z rzędu wyróżniała się Eletrobudowa, tracąc blisko 7,5 proc.

Złoty trochę słabszy

Na rynku walutowym dziś było raczej spokojnie, choć z tendencją spadkową. Wśród inwestorów trwa wyczekiwanie m.in. na jutrzejszą decyzję banku centralnego Turcji.

Na razie złoty nieznacznie się osłabia w głównych parach. I tak dolar kosztuje 3,71 pln, kurs euro wynosi 4,31 pln, a frank szwajcarski wyceniany jest na 3,82 pln.

Błażej Prośniewski, ak, NRG

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Złoty w tym tygodniu nieco słabszy

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 09:20
Mijający tydzień przyniósł osłabienie złotego. Za euro trzeba zapłacić 4 złote i 18 groszy, a za dolara 3 złote i 40 groszy. Słabość naszej waluty nie wynikała z napływających danych ekonomicznych, a rosnącej siły dolara - mówi Dyrektor Biura Strategii Rynkowych w PKO Banku Polskim Mariusz Adamiak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GPW. Nieźle na tle europejskich rynków

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2018 17:47
Środa na warszawskim parkiecie kończy się kolorem zielonym. Indeks największych spółek WIG20 zyskiwał na koniec dnia 0,64 proc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Giełdy spokojnie rozpoczęły nowy tydzień i nowy miesiąc

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2018 12:26
W poniedziałek na rynkach spodziewany jest mniejszy ruch wśród inwestorów - zabraknie graczy rynkowych zza Oceanu - w poniedziałek Amerykanie świętują Dzień Pracy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rynki wschodzące budzą niepokój giełdowych analityków

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2018 10:38
W zachodniej Europie giełdy próbują wyjść z minusów. Na rynkach rosną obawy, że trudna sytuacja rynków wschodzących może zaważyć na globalnym PKB - podają maklerzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

GPW. Odreagowanie po zeszłym tygodniu

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2018 18:11
Nowy tydzień na warszawskiej giełdzie rozpoczął się na plusie. Indeks największych spółek zyskał 0,6 procent.
rozwiń zwiń