X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zygmunt Chajzer

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 13:06
Zygmunt Chajzer prowadzi urodzinowe Cztery Pory Roku.
Zygmunt Chajzer prowadzi urodzinowe Cztery Pory Roku.

Absolwent warszawskiej AWF, a także Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Z Polskim Radiem związany jest od 1980 roku. Zaczynał w redakcji sportowej, której szefem był Bogdan Tuszyński, a w tajniki zawodu wprowadzali go min. Włodzimierz Szaranowicz i Dariusz Szpakowski. Później trafił do  „Sygnałów dnia”, gdzie współpracował z Tadeuszem  Sznukiem, Andrzejem Matulem, Andrzejem Mielniczukiem. Jako żółtodziub parzył im kawę i herbatę, oraz kombinował skąd wziąć do niej cytrynę (jej nieocenionym źródłem okazał się bazar Różyckiego).

Przez kilka lat był szefem redakcji "Czterech pór roku", ale najważniejszym jego miejscem w Radiu było "Lato z Radiem". Tu poznał swoją żonę, realizował, do spółki z Romanem Czejarkiem, najbardziej szalone pomysły: liczył krowie łatki, mierzył najdłuższe jamniki i układał alfabetyczną listę obecności Polaków. Poprowadził ponad 200 koncertów "Lata z Radiem".

Zobacz więcej na temat: Zygmunt Chajzer