X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tadeusz Cichomski

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 13:08
Tadeusz Cichomski
Tadeusz CichomskiFoto: Zdjęcia z Archiwum PR/fot. Mirosław Stankiewicz

Współtwórca „Sygnałów dnia”, „Lata z Radiem” i wieloletni szef „Czterech pór roku”. Z wykształcenia filozof. Do Polskiego Radia przyszedł w 1962 roku. Długie lata pracował w Redakcji Dzienników, przygotowując przeglądy prasy i serwisy informacyjne. W 1973 roku, wraz ze stworzeniem „Sygnałów dnia”, wszedł w skład zespołu redagującego nową audycję. Był także jednym z pomysłodawców niedzielnej audycji „W samo południe”. Współpracował z „Radiem nocą”. Od lutego 1995 roku pełnił funkcję komentatora w Dziale Kultury i Nauki Dyrekcji Programu 1. Jego głos znali też słuchacze Trójki, gdzie przygotowywał autorskie serwisy informacyjne. Miał dar do wyszukiwania osobowości radiowych – prowadzenie audycji powierzał młodym wtedy:  Monice Olejnik, Jerzemu Tomaszewskiemu, Zbigniewowi Krajewskiemu, Zygmuntowi Chajzerowi, Annie Stempniak czy Annie Lisieckiej. Zmarł w Warszawie w 1996 roku.

Zobacz więcej na temat: Tadeusz Cichomski