X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zuzanna Dąbrowska-Denisiuk

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 13:30
Zuzanna Dąbrowska-Denisiuk
Zuzanna Dąbrowska-DenisiukFoto: Wojciech Kusiński

W Polskim Radiu pracowała już jako siedmiolatka, prowadząc Studio Słonecznik dla najmłodszych słuchaczy. Po latach pracy w prasie powróciła na antenę, do Programu Pierwszego.

Zwierzę polityczne, budzi się z pierwszymi wiadomościami, zasypia doczytując prasę. Fascynują ją ruchy społeczne, poważne spory polityczne - te, w których chodzi o coś ważnego.

O aktualnej sytuacji politycznej rozmawia z kotem Mańkiem, bo najbliżsi już trochę mają dosyć kolejnych kampanii wyborczych i polskiej sceny politycznej. Kot dyplomatycznie milczy. Dlatego często musi dzielić się poglądami z czytelnikami gazet codziennych i widzami stacji telewizyjnych...

Lubi gotować, do czego najlepszą inspiracją są włoskie, hiszpańskie i francuskie kryminały, w których kuchnia śródziemnomorska równoważy każdą, nawet najbardziej krwawą zbrodnię.