X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławomir Szof

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 15:04
Sławomir Szof
Sławomir SzofFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Ukończył studia na wydziale dziennikarskim na Uniwersytecie Warszawskim, w 1953 roku rozpoczął pracę zawodową w Polskim Radiu. Jego droga zawodowa przebiegała od reportera do wicedyrektora. Współtwórca audycji „Na warszawskiej fali”, prowadził „Sygnały Dnia”, „Lato z radiem”, pierwszy prezenter magazynu „Z Kraju i ze Świata”. W latach 1984-1988 był korespondentem Telewizji Polskiej i Polskiego Radia w Rzymie, gdzie relacjonował m.in. transmisje z pasterki w Watykanie i modlitwy Anioł Pański.
W 1972 został nagrodzony Złotym Mikrofonem za "błyskotliwą działalność na polu radiowej informacji społeczno-politycznej".

Zobacz więcej na temat: Sławomir Szof
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak