X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Henryk Szrubarz

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 15:05
Henryk Szrubarz
Henryk SzrubarzFoto: M. Miętek

Związany z „Sygnałami Dnia” od 1984 roku. Człowiek od wszystkiego, czyli żadna forma radiowej roboty mu nie obca. Prowadził m.in. „Sygnały Dnia”, magazyn „Z Kraju i ze świata” i „Lato z Radiem” specjalizując się przede wszystkim w problematyce politycznej i społecznej. Przez wiele lat był sprawozdawcą parlamentarnym.  Współtwórca sukcesu zespołu relacjonującego pielgrzymki papieskie, obrady Okrągłego Stołu, posiedzenia parlamentu, wejście polski do NATO i UE oraz inne znaczące wydarzenia państwowe. Pomysłodawca audycji „Radio Relaks”. Nagrodzony przez Polskie Radio m.in. za cykl audycji historycznych.

Lubi czytać, uprawia rozmaite dyscypliny sportowe. Rzeczywistość i siebie traktuje z dystansem, czasem z odrobiną ironii… Zawsze jednak poważnie traktuje najcenniejszy skarb radiowy, czyli słuchacza.

Obecnie wydaje m.in. „Sygnały Dnia” oraz magazyn „Z kraju i ze świata”.

Zobacz więcej na temat: Henryk Szrubarz