X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Grzegorz Ślubowski

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 15:43
Grzegorz Ślubowski
Grzegorz Ślubowski

Jeden z najbardziej wszechstronnych dziennikarzy zajmujących się problematyką międzynarodową. Specjalizuje się w Europie wschodniej. Na stałe pracuje w Polskim Radiu – w chwili obecnej jest redaktorem naczelnym Naczelnej Redakcji Publicystyki Międzynarodowej. Stale współpracuje z TVP Info, pisał dla WPROST. Przez 6 lat był korespondentem w Moskwie, skąd relacjonował m.in. katastrofę okrętu podwodnego „Kursk”, tragiczne wydarzenia w teatrze na Dubrowce oraz w Biesłanie. Rosja, Ukraina, Białoruś, Gruzja w jego relacjach i komentarzach przestawały być tylko nazwami geograficznymi, a proste, ludzkie sprawy nabierały znaczenia na równi z wydarzeniami goszczącymi na czołówkach serwisów. Dziennikarz ze świetnymi kontaktami, które znakomicie wykorzystuje. Dzisiaj dba, by słuchacz radiowej Jedynki wiedział co się dzieje na świecie w sposób przystępny i zrozumiały, prowadząc magazyn międzynarodowy „Więcej Świata”.

Zobacz więcej na temat: Grzegorz Ślubowski