X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Andrzej Żak

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 16:36
Andrzej Żak
Andrzej Żak

Absolwent Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Łączności oraz Wydziału Nauk Humanistycznych Akademii Obrony Narodowej. Współpracę z Polskim Radiem rozpoczął w 1993 roku – najpierw z Redakcją Programów Wojskowych, potem Redakcją Dzienników Programu 1, Sygnałów Dnia, Czterech Por Roku, Lata z Radiem. W sierpniu 2003 wyjechał jako korespondent Polskiego Radia do Iraku. Od stycznia 2003 zastępca kierownika Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników Programu 1, dwukrotny szef Redakcji Aktualności w latach 2004 - 2006 oraz 2009 – 2012. Od listopada 2010 członek Rady programowej PAP.

Jest jednym z niewielu dziennikarzy, którzy znają się i potrafią zrozumieć zagadnienia techniczne. Dziennikarstwo to jego pasja i zawód, które realizuje obecnie w Polsat News.

Zobacz więcej na temat: Andrzej Żak