"Dwie godziny, 40 minut i 15 sekund byłem z narzeczoną"

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2016 11:37
Niekonwencjonalna, dowcipna i barwna opowieść o prowokacji dziennikarskiej, jakiej przed laty dokonały dwie uznane reportażystki: Krystyna Melion i Maria Rosa Krzyżanowska.
Audio
  • "Dwie godziny, 40 minut i 15 sekund byłem z narzeczoną" - reportaż archiwalny Krystyny Melion i Marii Rosy Krzyżanowskiej
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Glow Images/East News

Dziennikarki zamieściły w prasie ogłoszenie matrymonialne i z ukrytym mikrofonem udały się na spotkanie z mężczyznami, którzy odpowiedzieli na anons. Co się działo w czasie tych "ustawionych" randek? O tym w reportażu.

Krystyna Melion za to, że "swoją twórczością jak magnes z ogromną siłą przyciągała do radia różne pokolenia młodych adeptów sztuki reportażu", w 2015 roku otrzymała nagrodę Melchiora w dorocznym, ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Studio Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia.

***

Tytuł reportażu: "Dwie godziny, 40 minut i 15 sekund byłem z narzeczoną"

Autorki reportażu: Krystyna MelionMaria Rosa Krzyżanowska 

Data emisji: 31.05.2016

Godz. emisji: 01.15

ab/mg

Czytaj także

Czy relacje z teściową muszą być trudne?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 16:46
- Problem polega na tym, że wiele osób nie stawia granic kto, co, gdzie i jak. Jeżeli ktoś przyzwyczaja drugą stronę, że tych granic nie ma i nagle chce je postawić, to pojawiają się tarcia - mówi Robert Boch ze Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zakochany" - Katarzyna Błaszczyk

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 16:23
"Wszystko zaczęło się w maju 2013 roku. Poznałem wtedy przez Internet Panią Agnieszkę, z którą zacząłem się spotykać. Byłem samotnym człowiekiem szukającym w życiu miłości więc zakochałem się, zresztą wyglądało na to, że z wzajemnością" - napisał w mailu nasz słuchacz.
rozwiń zwiń