X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Pan Jacek" - reportaż Ewy Szkurłat

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 13:38
Pan Jacek pochodzi ze słynnego w Krakowie fryzjerskiego klanu Tatomirów. Jego dziadek w 1927 roku założył na Placu Inwalidów salon fryzjerski "Roman".
Audio
  • "Pan Jacek" - reportaż Ewy Szkurłat (Noc z reportażem/Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/successo images

Był uczniem mistrza Antoniego Cierplikowskiego - uważanego za największego z fryzjerów XX wieku. W Krakowie klientki czekały po 3, 4 godziny, aby je uczesał. Jest artystą i mistrzem kolejnych pokoleń rzemieślników.

Urodził się w piątek, 13-tego, ale nie przeszkodziło mu to zdobywać tytuły Mistrza Europy we fryzjerstwie. Jego paryski salon przyjęty został do Stowarzyszenia Wielkiego Fryzjerstwa Francji i Kreatorów. Na fotelach, pod suszarkami w jego salonie w Paryżu, siedziały kobiety wielkiego biznesu.

To nietuzinkowa osobowość i człowiek, który jest wzorem nie tylko dla polskich fryzjerów... W audycji wykorzystano fragmenty uroczystego pożegnania Jacka Tatomira z zawodem fryzjerskim, które odbyło się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

***

Tytuł audycji: Noc z reportażem

Tytuł reportażu: "Pan Jacek"

Autor reportażu: Ewa Szkurłat (Radio Kraków)

Data emisji: 3.10.2017

Godzina emisji: 1.15

ag/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Bardziej znikąd" - reportaż Doroty Jaśkiewicz-Łebek

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2017 12:47
W ramach tygodnia z reportażami laureatów konkursu "Melchiory 2017", zapraszamy tym razem do wysłuchania reportażu Doroty Jaśkiewicz-Łebek, która otrzymała Srebrnego Melchiora za Premierę Roku za audycję dokumentalną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Taśmociął" - reportaż Eweliny Karpacz-Oboładze

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2017 10:31
Trwa tydzień z reportażem. Codziennie do 6 października po godz. 20.00 emitujemy reportaże tegorocznych laureatów konkursu "Melchiory 2017".  
rozwiń zwiń