X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Karolina w świecie Ekspatrii" – reportaż Anny Dudzińskiej

To radiowa opowieść o ludziach, którzy szukają pracy poza miejscem urodzenia. Tak żyje ponad 250 milionów ludzi na świecie. 
Wśród przyczyn możliwego pogorszenia się kondycji MŚP, firmy wskazują między innymi na problemy we współpracy z podwykonawcami.
Wśród przyczyn możliwego pogorszenia się kondycji MŚP, firmy wskazują między innymi na problemy we współpracy z podwykonawcami.Foto: KieferPix/Shutterstock
O Audycji

Jedni wyjeżdżają bo zmusza ich do tego bieda. Za pensje za granicą utrzymują rodzinę a czasem całą wioskę w biednych państwach Azji, Bliskiego Wschodu czy Afryki.

Inni jeżdżą by zrobić karierę w międzynarodowych koncernach. Dziesiątki razy zmieniają miejsce zamieszkania a ich dzieci uczą się w międzynarodowych szkołach - w Stanach Zjednoczonych, Singapurze czy Dubaju.  

- Luksusowe życie nie zawsze musi być spełnieniem naszych marzeń - obawia się Karolina, bohaterka reportażu. 

Audycja "Karolina w świecie Ekspatrii" opowiada o problemach rosnącej grupy ludzi, którzy w lepszej sytuacji materialnej niekoniecznie odnajdują swoje szczęście. Realizacja Jacka Kurkowskiego.

***

Tytuł audycji: "Reportaż w Jedynce"

Tytuł reportażu: "Karolina w świecie Ekspatrii" 

Autor reportażu: Anna Dudzińska

Data emisji: 6.11.2018

Godzina emisji: 21.11

kh


Playlista