Reportaż Antoniego Rokickiego "Czas rodziny". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2020 11:42
Joanna i Mateusz Szczepscy wychowują pięcioro dzieci. W reportażu Antoniego Rokickiego opowiedzieli o swojej codzienności oraz o tym, jak ich życie zmienił program "Rodzina 500+". 
Na zdjęciu Julia, Maksymilian i Mateusz Szczepscy.
Na zdjęciu Julia, Maksymilian i Mateusz Szczepscy. Foto: fot. archiwum domowe J. M. Szczepskich

Państwo Szczepscy mieszkają w niewielkiej wiosce pod Chmielnikiem w województwie świętokrzyskim. Są weterynarzami, prowadzą przychodnię weterynaryjną. Wychowują pięcioro dzieci: Julię, Mariannę, Janka, Maksymiliana, Michalinę.

Od trzech lat korzystają z programu "Rodzina 500+", dzięki któremu nie muszą się martwić o codzienne wydatki. Jak mówią, to nie jedyna zaleta tego programu - ważne jest również to, że zmienia on postrzeganie rodzin wielodzietnych w Polsce.


Posłuchaj
20:30 _PR1_AAC 2020_07_07-21-11-26.mp3 "Czas rodziny" - reportaż Antoniego Rokickiego (Reportaż w Jedynce) 

***

Tytuł reportażu: "Czas rodziny"

Autor reportażu: Antoni Rokicki 

Data emisji: 7.07.2020

Godzina emisji: 21.12

DS

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bohater ratujący Żydów. Posłuchaj jego historii w reportażu Polskiego Radia

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020 14:03
Instytut Pileckiego realizuje projekt "Zawołani po imieniu" upamiętniając Polaków, którzy zostali zamordowani za niesienie pomocy Żydom w czasie okupacji niemieckiej. Jednym z takich bohaterów był Franciszek Andrzejczyk, który w 1943 roku w Czyżewie został zastrzelony za ukrywanie pod swoim dachem 18 Żydów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trzeba pukać do drzwi" - reportaż Antoniego Rokickiego

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2020 23:10
23 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Walki z Depresją. Bohaterką reportażu jest dwudziestopięcioletnia dziewczyna, która od wielu lat zmaga się z depresją. Zaczęła chorować, będąc w gimnazjum, gdzie była przez długi czas prześladowana przez swoich rówieśników. Mając 18 lat, będąc w kryzysowym momencie swojego życia – wbrew woli rodziców – sama zgłosiła się na oddział psychiatryczny.
rozwiń zwiń