"Łzy, delfiny i złota rybka" Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet. Posłuchaj reportażu!

Ostatnia aktualizacja: 12.08.2020 12:00
"Dum spiro, spero", czyli "dopóki oddycham, mam nadzieję" - tę łacińską sentencję zapamiętała sobie ze szkoły Kinga, jedna z bohaterek i współautorek spektaklu pod tym właśnie tytułem. Wszystkie teksty sceniczne napisali aktorzy, dzieląc się z widzami swoimi przeżyciami i przemyśleniami. 
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Kozlik/Shutterstock.com

To bardzo osobiste przedstawienie o marzeniach, które pozwalają się uporać z rzeczywistością, wyreżyserowała Barbara Szarwiło, a wystawił Chełmski Dom Kultury. Reportaż nagrany został jeszcze przed pandemią.

Zapraszamy do wysłuchania reportażu.

Posłuchaj
23:37 PR1_MPLS 2020_08_11-21-16-51.mp3 "Łzy, delfiny i złota rybka" Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet (Reportaż w Jedynce)

***

Tytuł reportażu: "Łzy, delfiny i złota rybka"

Autorka reportażu: Agnieszka Czyżewska-Jacquemet

Data emisji: 11.08.2020

Godzina emisji: 21.16

DS

Czytaj także

"Podchody patriotyczne" - reportaż Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2020 07:00
Jak wyglądały kulisy uchwalenia Konstytucji 3 Maja i zmieniające się na przestrzeni dziejów znaczenie tego aktu prawnego? O tym w reportażu Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjątkowa rodzina Katarzyny Klimiuk-Bibik w reportażu Agnieszki Czyżewskiej-Jacquemet

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2020 08:00
Katarzyna Klimiuk-Bibik po raz pierwszy zetknęła się z placówką opiekuńczo-wychowawczą, gdy miała osiem lat. Poszła odwiedzić koleżankę z klasy, która mieszkała w domu dziecka. Nastolatki przywitały ją wyzwiskami, a wychowawcy nie zareagowali. Pomyślała wtedy: "ja zrobię to lepiej". Ta myśl towarzyszy jej przez całe życie.
rozwiń zwiń