X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Różne wyznania, wspólny dom

Ostatnia aktualizacja: 01.10.2012 10:40
"Poszukiwanie człowieka w człowieku" to temat przewodni zakończonego w niedzielę IV Kongresu Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie. Inspirację stanowiła nauka Jana Pawła II, który wskazał, że to dialog, miłość i wzajemny szacunek budują mosty między naszymi brzegami.
Audio

Takim niezwykłym miejscem w Polsce, gdzie w relacji miedzy człowiekiem a człowiekiem nie ma barier narodowych, czy wyznaniowych jest wieś Kruszyniany zamieszkała przez katolików, prawosławnych i muzułmanów. O fenomenie tego miejsca i jego mieszkańców, gdzie różnorodność łączy, opowiada reportaż Doroty Bonieckiej - Górny pt. "Razem”.

Posłuchaj nagrania!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Strażnik bajek

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2011 16:23
- Wyszedłem z lampką wina, spojrzałem na tę krainę i zagadały do mnie duchy – wspomina Dariusz Miliński, malarz i rzeźbiarz, założyciel Zamku Śląskich Legend.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jerzelisko" – Dorota Boniecka-Górny

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2011 12:32
Środa, 10 sierpnia, godzina 18.15, Program 3. 20 lat temu pani Ela i pan Jerzy rozpoczęli swoje życie na nowo. Z miejskiego bloku przenieśli się na wieś i przez 5 lat, zanim sami wybudowali nowy dom, mieszkali w ziemiance.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jak zdradziecka strzała strzałą Amora się stała"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2012 18:15
Urjana Kienżikajewa jest ukraińską piosenkarką pochodzenia tatarskiego. "Strzałę tatarską" z legendy o hejnale zamieniła na strzałę Amora, którą trafiła Tadeusza Smolnickiego - znanego krakowskiego scenografa teatralnego.
rozwiń zwiń