X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polak, który z miłości do krów poszedł w Himalaje

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2013 09:19
Gdy był małym chłopcem, podobała mu się praca na wsi - zwłaszcza przy zwierzętach. Od dziecka kocha też góry i podróże. Dziś Rafał Stachura w Kulczynie prowadzi największe gospodarstwo mleczarskie w województwie lubelskim.
Audio

- Mamy 1300 sztuk bydła, z czego 600 w doju. Dziennie produkujemy blisko  15,5 tys. litrów mleka, a pracuje tu około 40 pracowników – opowiada bohater reportażu "Na mlecznej drodze”.

Rafał Stachura jest prezesem Lubelskiego Związku Producentów Mleka i Hodowców Bydła Mlecznego. Został odznaczony przez ministra rolnictwa medalem "Zasłużony dla Rolnictwa". Z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Wiedzę i doświadczenie życiowe zdobywał podczas studiów w Lublinie, Vancouver w Kanadzie, a także w Padwie we Włoszech.

By promować mleko i przetwory mleczne z Lubelszczyzny, wyjechał w Himalaje, gdzie zdobył jeden z sześciotysięczników. Tym, co ma, potrafi też dzielić się z innym. Zapraszamy do poznania jego niezwykłej historii.

Autorem reportażu "Na mlecznej drodze” jest Monika Malec

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Polska żywność ma świetną renomę"

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2013 18:42
Uczestnicy debaty w radiowej Jedynce rozmawiali o możliwościach i szansach eksportu polskiej żywności.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Od wideł do widelca" - Magazyn Bez Znieczulenia

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 09:00
Czwartek 21 lutego 2013 r. Godzina 21.14, Program 1. Czy głośny skandal z koniną w mięsie wołowym dotknął polskich producentów? Czy nasze władze zareagowały właściwie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polscy rolnicy zyskają na nowym budżecie unijnym?

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2013 18:41
- Uważam, że są duże możliwości (...) choć łatwego pieniądza już nie będzie. Potrzeba będzie współpraca wszystkich, i polityków, i rządu, i parlamentu - ocenia minister rolnictwa i rozwoju wsi Stanisław Kalemba.
rozwiń zwiń