X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nadchodzą czasy pracowników? Są pierwsze oznaki zmian

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 11:26
- Modele zarządzania zmieniają się wraz ze wzrostem świadomości. Powoduje to, że relacje międzyludzkie wychodzą na pierwszy plan - mówi w radiowej Jedynce Beata Kosiacka, trenerka rozwoju osobistego.
Audio
  • Wynik czy ludzie - co jest w firmie ważniejsze? (Problem z głowy/Jedynka)
- Rodzimy się jako jednostki bardzo twórcze i chcemy wnosić swój wkład. Jeżeli o tym się zapomina, stajemy się tylko trybikami w maszynie - mówi Beata Kosiacka
- Rodzimy się jako jednostki bardzo twórcze i chcemy wnosić swój wkład. Jeżeli o tym się zapomina, stajemy się tylko trybikami w maszynie - mówi Beata KosiackaFoto: Glow Images/East News

Ten trend sprzyjający humanizowaniu miejsc pracy, zdaniem Beaty Kosiackiej, wpływa pozytywnie również na osiągane przez pracowników wyniki. - Zaczęto bardziej doceniać to, w jaki sposób ludzie ze sobą współpracują i dbać o to, żeby te kontakty były na jak najwyższym poziomie, żeby zauważać odpowiednio wcześnie sytuacje konfliktowe - tłumaczy założycielka Babskiej Dżungli.

Jak z kolei zaobserwował Michał Kubik choć zmiana w podejściu, głównie kadry zarządzającej, rzeczywiście następuje, to wciąż jest to proces powolny. - Wielokrotnie spotykam się z taką opinią wśród ludzi, z którymi pracuję, że biznes jest po to, żeby robić wyniki. Na szczęście coraz częściej pojawiają się głosy, że ważne jest również to, jak ludzie spełniają się w swojej pracy - podkreśla coach i terener rozwoju osobistego.

Z audycji można dowiedzieć się również o rodzajach motywacji i roli, jaką pełni w tym względzie wynagrodzenie. Ponadto Brygida Denisiuk – trenerka rozwoju osobistego, coach, ale i menedżerka - opowiada, w jaki niestandardowy sposób zarządza swoim zespołem.

***

Tytuł audycji: Problem z głowy

Prowadzi: Nina Harbuz-Karczmarewicz

Goście: Brygida Denisiuk, Beata Kosiacka i Michał Kubik (trenerzy rozwoju osobistego)

Data emisji: 11.01.2016

Godzina emisji: 23.15

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pierwsze 10 sekund. Jak zrobić najlepsze wrażenie?

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 03:15
Reklamy kreują wizerunek ładnych ludzi: szczupłych, zgrabnych, wysportowanych. - To nie znaczy, że tacy jesteśmy, ale tacy chcielibyśmy być - mówi Marcin Kalkhoff, specjalista od analizy potencjału marek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mniej rzeczy to więcej wspomnień. Jak być minimalistą?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 03:27
- Gdy wyrzuciłam zasuszone ślubne róże zdałam sobie sprawę, że wraca do mnie więcej ciepłych wspomnień - opowiada Anna Mularczyk-Meyer, autorka książki "Minimalizm po polsku".
rozwiń zwiń