X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wstydliwa wizyta w gabinecie u seksuologa

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 16:39
Według raportu "Seksualność Polaków” ok. 40 proc. mężczyzn w naszym kraju cierpi na różnego typu zaburzenia seksualne, ale tylko 15 proc. z nich szuka pomocy u specjalisty.
Audio
  • Wstydliwa wizyta w gabinecie u seksuologa (Seksosfera/Jedynka)
Wstydliwa wizyta w gabinecie u seksuologa

Zdaniem seksuolog Anny Golan, Polakom brakuje świadomości, że problemy seksualne są wynikiem stylu życia lub objawem innych trudności zdrowotnych. - Zaburzenia erekcji mogą informować, że mężczyzna ma trudności z krążeniem, ciśnieniem lub cukrzycą. Warto od razu reagować i udać się do specjalisty - powiedziała w audycji radiowej Jedynki z cyklu "Seksosfera"

Z Jedynką zdrowiej - słuchaj na moje.polskieradio.pl >>>

Wymieniła też barierę ekonomiczną - wizyty u seksuologa nie są zwykle refundowane przez NFZ. Natomiast warto wiedzieć, że w gabinecie prywatnym lekarz nie musi nawet pytać o dane pacjenta. Każdego z medyków obowiązuje też zawodowa tajemnica.

Wiele osób chciałoby skorzystać z porady seksuologa, ale nie mają śmiałości wybrać się do niego. Jak się przygotować i pokonać barierę niezręczności? Jak rozpocząć rozmowę?

Radio Freud na moje.polskieradio.pl >>>

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji z cyklu "Seksofera", którą prowadziła Katarzyna Jankowska.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zaburzenia erekcji to dzwonek alarmowy

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2013 19:14
Zanim pojawi się zawał lub udar, to pojawiają się zaburzenia erekcji. Dlatego panowie nie powinni wstydzić się iść do lekarza z tym problemem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy kobieta przejmuje inicjatywę w... życiu intymnym

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2014 04:27
Rola kobiety w XX wieku znacznie się zmieniła, zarówno pod względem obyczajowości, jak i roli społecznej oraz seksualności. - Na początku wieku rola kobiety polegała na urodzeniu i wychowaniu dzieci. Dziś zaś wszystko się zmienia - opowiada dr Artur Nowakowski, seksuolog.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Seks zaczyna się w głowie, czyli psychologia seksu

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 12:05
- Zanim cokolwiek zrobimy, musimy o tym pomyśleć, czyli myśli kształtują nasz świat. To, w jaki sposób myślimy o seksie, określa na ile swobodnie się w nim czujemy i wpływa na szczęśliwe przeżywanie tej sfery życia - mówiła w Jedynce seksuolog dr Anna Golan.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Intymny kod. Jak rozmawiać o seksie?

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2014 14:26
Polacy bardzo chętnie mówią o seksie, ale w żartach. Trudności pojawiają się, gdy mają się wyrazić bardziej konstruktywnie i racjonalnie o intymnych sprawach.
rozwiń zwiń