X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Odejście dzieci z domu to ciężka próba dla związku

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 02:58
Związki, które mają na swoim koncie duże doświadczenie i długi staż stają przed wyzwaniem, jakim jest opuszczenie domu przez dzieci.
Audio
  • Związek "opuszczonego gniazda" - czynniki ryzyka dla związku (Seksosfera/ Jedynka)
Gdy dzieci opuszczają rodzinne gniazdo małżeństwo staje przed nowymi wyzwaniami. Życie rodzinne trzeba przeorganizować, znaleźć sobie nowe zajęcia, a jednocześnie zadbać o swoje zdrowie
Gdy dzieci opuszczają rodzinne gniazdo małżeństwo staje przed nowymi wyzwaniami. Życie rodzinne trzeba przeorganizować, znaleźć sobie nowe zajęcia, a jednocześnie zadbać o swoje zdrowieFoto: Glow Images/ East News

"Opuszczone gniazdo" to moment w życiu pary, gdy dzieci się usamodzielniają, a rodzice pozostają sami i mają czas, by zająć się sobą. - Jest to czas, który może być ryzykowny, jeśli chodzi o związek, ale również może ich wzmocnić w zależności od tego, jaką mają relację - mówi Izabela Jąderek.

Seksuolog dodaje, że częściej z tym problemem do specjalistów przychodzą mężczyźni. - Panowie są bardzo wrażliwi i bardzo im zależy na bliskości i czułości ze strony partnerki. W momencie, kiedy tej intymności nie doświadczają, to jest to dla nich trudne i skutkuje kryzysem w związku - opowiada Izabela Jąderek.

Specjalistka podpowiedziała, w jaki sposób para może na nowo o siebie zadbać i jakie rozwiązania w takiej sytuacji są najlepsze.

***

Tytuł audycji: Seksosfera

Prowadziła: Katarzyna Jankowska

Gość: Izabela Jąderek (seksuolog)

Data emisji: 22.06.2015

Godzina emisji: 23.14

sm/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koniec związków. Dlaczego ludzie się rozstają?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2015 15:30
- Kiedy ludzie od siebie odchodzą? Mówicie Państwo, że po wielu latach związku. Ja twierdzę, że to się zdarza już na początku - mówi w Jedynce terapeuta i seksuolog Andrzej Komorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dominacja a uległość. Kobieta alfa kontra kobieta beta

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2015 01:23
Zwykle o silnym, zdecydowanym mężczyźnie mówimy, że jest to typ osobowości alfa. Ten termin bywa też odnoszony do pewnych siebie kobiet oraz wiedzących, czego pragną.
rozwiń zwiń