Czy istnieje idealny partner?

Czy ma to być super sprawny kochanek o urodzie modela?
Czy ma to być super sprawny kochanek o urodzie modela? Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Tytuł Seksosfera
Prowadzący Artur Wolski
Opis

Profesjonalizm w wielu dziedzinach życia jest cnotą. Chcemy jak najlepiej realizować swoje zadania, by osiągnąć sukces zawodowy czy ekonomiczny. Wykorzystujemy do tego zdobytą wiedzę. Czy podobnie jest w sferze życia prywatnego i intymnego?

Jakie są nasze oczekiwania od życiowego partnera? Bardziej cenimy wygląd czy osobowość, czułość, wierność i zdolność do ofiarowania miłości? Czy tempo życia nie zabiło w nas potrzeby smakowania czasu, w którym poznajemy wartości naszego przyszłego towarzysza życia? A może od romantycznych randek bardziej cenimy szybkie wyłożenie kart na stół i sprawdzenie sprawności fizycznej naszego partnera w sypialni? Może szybko rozpoczęte życie intymne stało się testem do natychmiastowej weryfikacji partnera?

Czytaj także
dzieci rodzina FREE 1200_660.jpg
Jak rozmawiać z dziećmi o seksie?

Z jaką wiedzą tzw. "dobrych praktyk" wchodzimy w życie intymne i skąd czerpiemy wiedzę o seksie? W "Seksosferze" pytaliśmy też, jak po latach pożycia, gdy spada poziom ochoty na seks, oceniamy wartość więzi zbudowanej na wartościach, a jak tej, którą oparliśmy tylko na seksie?
 
W czasie audycji czynny tel.: (22) 645 22 66 i sms 71 151.

***

Tytuł audycji: Seksosfera

Prowadzi: Artur Wolski

Gość: Andrzej Gryżewski (psychoterapeuta, seksuolog)

Data emisji: 16.11.2015

Godzina emisji: 23.14

asz/ag

Playlista
Tagi
Playlista