X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy istnieje idealny partner?

Czy ma to być super sprawny kochanek o urodzie modela?
Czy ma to być super sprawny kochanek o urodzie modela? Foto: pixabay.com/domena publiczna
O Audycji

Tytuł Seksosfera
Prowadzący Artur Wolski
Opis

Profesjonalizm w wielu dziedzinach życia jest cnotą. Chcemy jak najlepiej realizować swoje zadania, by osiągnąć sukces zawodowy czy ekonomiczny. Wykorzystujemy do tego zdobytą wiedzę. Czy podobnie jest w sferze życia prywatnego i intymnego?

Jakie są nasze oczekiwania od życiowego partnera? Bardziej cenimy wygląd czy osobowość, czułość, wierność i zdolność do ofiarowania miłości? Czy tempo życia nie zabiło w nas potrzeby smakowania czasu, w którym poznajemy wartości naszego przyszłego towarzysza życia? A może od romantycznych randek bardziej cenimy szybkie wyłożenie kart na stół i sprawdzenie sprawności fizycznej naszego partnera w sypialni? Może szybko rozpoczęte życie intymne stało się testem do natychmiastowej weryfikacji partnera?

Czytaj także
dzieci rodzina FREE 1200_660.jpg
Jak rozmawiać z dziećmi o seksie?

Z jaką wiedzą tzw. "dobrych praktyk" wchodzimy w życie intymne i skąd czerpiemy wiedzę o seksie? W "Seksosferze" pytaliśmy też, jak po latach pożycia, gdy spada poziom ochoty na seks, oceniamy wartość więzi zbudowanej na wartościach, a jak tej, którą oparliśmy tylko na seksie?
 
W czasie audycji czynny tel.: (22) 645 22 66 i sms 71 151.

***

Tytuł audycji: Seksosfera

Prowadzi: Artur Wolski

Gość: Andrzej Gryżewski (psychoterapeuta, seksuolog)

Data emisji: 16.11.2015

Godzina emisji: 23.14

asz/ag

Playlista
Tagi
Playlista