Ania Wyszkoni: czuję się spełniona, choć...

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 10:34
- Jestem na początku swojej drogi artystycznej. Wiele udało mi się osiągnąć, ale wiem że jeszcze dużo pracy przede mną - mówiła w Jedynce piosenkarka.
Audio
  • Ania Wyszkoni: mam duży sentyment dla "Lata z Radiem" (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni: pisanie piosenek to terapia (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni o swoich dzieciach (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni o przełomowych momentach w swoim życiu (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni o początkach swojej kariery (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni: dobrze się czuję na scenie (Bez tajemnic/Jedynka)
  • Ania Wyszkoni o nagraniu piosenki z Markiem Jackowskim (Bez tajemnic/Jedynka)
Ania Wyszkoni
Ania WyszkoniFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

- Scena to miejsce gdzie czuję się doskonale. Lubię być dla ludzi i otwierać swoje serce przed publicznością. Lubię wylewać swoje emocje w piosenkach. Cieszę się z udało mi się zrealizować wszystkie plany małej dziewczynki, która słuchała audycji Jedynki i marzyła, o tym żeby kiedyś pojechać w trasę "Lata z Radiem" - powiedziała Ania Wyszkoni.

Bohaterka cyklu "Bez tajemnic" przyznała, że występny na trasie "Lata z Radiem" są dla niej dużym przeżyciem. - Atmosfera jest wyjątkowa. Może powoduje to fakt, że to jest cykl koncertów i ludzie, którzy organizują trasę żyją tym bardzo. To nie jest jednorazowe wydarzenie, to się dzieje przez całe lato - podkreśliła.

/Artystka zauważyła, że na koncertach Jedynki pojawiają się artyści z dużym dorobkiem. - To nie są sezonowe gwiazdy, które pojawiają się, a potem znikają. Są to postacie, które udowodniły wiele razy, że to miejsce na scenie jest dla nich zarezerwowane - zaznaczyła.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>>

Wyszkoni nie ukrywa, że pisanie piosenek jest dla niej pewnego rodzaju terapią, dzięki której może wyrzucić swoje emocje. - Piosenki są sposobem okazywania innym uczuć, które trudno jest przekazać na co dzień. Na najnowszej płycie pojawiły się dwa bardzo osobiste utwory dedykowane mojej mamie i dzieciom. Mama doskonale wie jak jestem jej wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiła. Jak słyszała pierwszy raz ten utwór to wzruszyła się do łez - powiedziała artystka.

Do przełomowych momentów w karierze wokalistka zaliczyła przed wszystkim występ w "Szansie na sukces", płytę z zespołem Łzy, występ na festiwalu w Opolu oraz swoją solową płytę.

Ania Wyszkoni wystąpi przed publicznością "Lata z Radiem" na największej letniej trasie koncertowej w Polsce. Na koncercie z piosenkarką spotkamy się 23 sierpnia w Nowym Mieście Lubawskim .

Bez tajemnic: Kazik, Urszula, Piaseczny, Niemen, Manzarek o sobie >>>

Dlaczego artystka nie śpiewa już utworu "Agnieszka już dawno tutaj nie mieszka"? Za kogo przebierała się i śpiewała będąc małą dziewczynką? Zapraszamy do wysłuchania wszystkich fragmentów wywiadu z cyklu "Bez tajemnic".

Rozmawiała Maria Szabłowska .

to, pg

Czytaj także

Ania Wyszkoni: praca nad płytą "Marek Jackowski" była piękna i radosna

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2013 15:19
- Marek Jackowski marzył, żeby wrócić na scenę i dać jeszcze ludziom coś od siebie. Bardzo emocjonalnie podchodził do tej płyty i starannie dobierał sobie gości. Czuję się zaszczycona, że mogłam się wśród nich znaleźć - mówiła w Jedynce Ania Wyszkoni.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łzy: większość osób wciąż kojarzy nas z dawnymi przebojami

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2014 08:00
- Tamte piosenki były często grane w różnych miejscach i w związku z tym dotarły do tzw. świadomości słuchaczy. Teraz staramy się korzystać z każdej okazji, by prezentować nasz najnowszy materiał - mówił w radiowej Jedynce Arek Dzierżawa, basista zespołu Łzy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni: konsekwentnie podążam drogą, którą sobie wyznaczyłam

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2014 16:31
- Pomaga mi to poznać interesujących i inspirujących ludzi oraz przekonać ich do siebie - powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka. 20 maja miała miejsce platynowa reedycja jej drugiego solowego albumu pt. "Życie jest w porządku".
rozwiń zwiń