X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Moje mieszkania, moja loggia. Spółdzielni nic do niej, ale...

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2014 18:01
- Kwestie związane z ich remontami reguluje statut każdej spółdzielni - dowiedział się Janusz Weiss w Związku Rewizyjnym Spółdzielni Mieszkaniowych RP.
Audio
  • Moje mieszkania, moja loggia. Spółdzielni nic do niej, ale... (Jedynka/"Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać")
Moje mieszkania, moja loggia. Spółdzielni nic do niej, ale...
Foto: GlowImages/EastNews

Z pytaniem o sprawę związaną z użytkowaniem loggi zwróciła się do Janusza Weissa właścicielka mieszkania, którego administratorem jest spółdzielnia mieszkaniowa. Jak tłumaczyła, przez lata nie mogła się doprosić w spółdzielni o remont balkonu. Przeprowadziła go dopiero na własną rękę po wykupieniu mieszkania na własność. Niedawno o loggiach przypomniała sobie spółdzielnia mieszkaniowa zapowiadając, że przeprowadzi ich remont i zmieni ich wygląd.

Czy spółdzielnia mieszkaniowa ma do tego prawo? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. Janusz Weiss wyjaśnia w niej również problem zbierania przez niektóre spółdzielnie szczegółowych danych osobowych lokatorów mieszkań.

Janusz Weiss sprawdza. Wcześniejsze audycje >>>

Audycja "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" towarzyszy słuchaczom Jedynki codziennie od poniedziałku do piątku. O godz. 8.40 Janusz Weiss przedstawia temat, którym tego dnia będzie się zajmował, o godz. 12.50 oraz 14.10 relacjonuje postępy poszukiwań, a w głównym wydaniu audycji o godz. 16.30 podsumowuje całodzienne działania, rozmawia z ekspertami i przedstawia wnioski.

Z pytaniami do redaktora Janusza Weissa można dzwonić pod nr tel: 22 645 21 55. Można też pisać na adres: weiss@polskieradio.pl.

tj, pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Płacenie za windę, której nie ma jest zgodne z prawem

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 16:40
Mieszkańcy czteropiętrowego bloku na poznańskim Osiedlu Orła Białego płacą za windę, choć jej nie mają. I nigdy nie mieli. Jednak opłata za jej utrzymanie wliczona jest w koszty eksploatacyjne, które ponoszą właściciele lokali w tym bloku. Ludzie skarżyli się na tę sytuację w wielu miejscach, w końcu trafili do Janusza Weissa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sprawdź, bo możesz płacić za ogrzewanie mieszkań sąsiadów

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2014 20:00
Okres grzewczy wciąż trwa, ale są też ludzie, którym już wyliczono ile powinni zapłacić za dotychczasowe ogrzewanie. Niektórym wydaje się, że te kwoty są zbyt wielkie i je reklamują.
rozwiń zwiń