X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Opiekun dziecka niepełnosprawnego bez ulgi?

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2015 23:33
Słuchacz z Rzeszowa, który ma dziecko w  klasie integracyjnej, skarży się, że skasowano mu uprawnienia do ulgowych przejazdów komunikacją miejską.
Audio
  • Czy opiekunowie dzieci niepełnosprawnych mają uprawnienia do ulgi w komunikacji miejskiej w Rzeszowie (Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać/Jedynka)
Rodzice niepełnosprawnych dzieci z różnych szkół mają różne prawa?
Rodzice niepełnosprawnych dzieci z różnych szkół mają różne prawa?Foto: FilMys/Wikipedia/pl/CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0

W placówka sprzedaży biletów poinformowano go, że do zniżek uprawnieni są rodzice dzieci niepełnosprawnych tylko z jednej z rzeszowskich szkół. Jakie przepisy spowodowały zmiany? Czy na ich podstawie wszyscy rodzice niepełnosprawnych dzieci coś jednak zyskali? Zapraszamy do wysłuchania audycji!

 ***

Tytuł audycji: Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać

Prowadzi: Janusz Weiss

Goście: Mariola Tymczyszyn (dyrektor szkoły podstawowej nr 22 w Rzeszowie), Łukasz Mikołaj Dziągwa (p.o. zastępcy dyrektora ZTM w Rzeszowie)

Data emisji: 12.11.2015

Godzina emisji: 17.30

Z pytaniami do Janusza Weissa można dzwonić pod nr tel: (22) 645 21 55. Można też pisać na adres: weiss@polskieradio.pl.

gs/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Szynobus widmo. Oszczędności czy bezpieczeństwo?

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2015 19:00
Szynobus między Rzeszowem a Horyńcem Zdrojem w jedne dni tygodnia zabiera pasażerów, w inne odjeżdża pusty. Co powoduje tak częste przejazdy techniczne? Kto je finansuje?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gdy ubezpieczyciel nie chce wypłacić odszkodowania

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2015 20:00
Słuchacz oskarżony o spowodowanie stłuczki nie przyjął mandatu i wygrał sprawę w sądzie. Ubezpieczyciel drugiego z kierowców odmawia jednak wypłacenia odszkodowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Legitymacja szkolna nie musi oznaczać ulgi

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2015 20:14
- Ulgi ustawowe dotyczą przejazdów środkami publicznego transportu zbiorowego: kolejowego i autobusowego. Tych przepisów nie stosuje się natomiast do komunikacji miejskiej - mówi Justyna Sadlak z Ministerstwa Edukacji Narodowej.
rozwiń zwiń