X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mit Chałup. Oficjalnie nie ma plaży dla nudystów

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 19:32
- Na terenie naszej gminy nie ma takich miejsc - powiedział w radiowej Jedynce Janusz Nowicki z biura promocji miasta Władysławowa pod które podlegają Chałupy.
Audio
  • Mit Chałup. "Oficjalnie takie kąpielisko nie funkcjonuje" (Jedynka/Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać)
Mit Chałup. Oficjalnie nie ma plaży dla nudystów
Foto: Glow Images/East News

Jak wyjaśnił w audycji Janusza Weissa "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać", przed kilkoma laty podjęto próbę, by kąpielisko dla nudystów zorganizować w Chłapowie, po zachodniej stronie Władysławowa. - Długo nie funkcjonowało, oprotestowali je mieszkańcy i wczasowicze - powiedział.

Natomiast w samych Chałupach kąpieliska nie ma już od lat. - Chyba nigdy nie było sformalizowane - powiedział Nowicki. Zostało zlikwidowane, gdy naturyści zaczęli chodzić ulicami Chałup. - Mieszkańcy nie mogli tego znieść - dodał Nowicki.

Zgodnie z polskim prawem, w przestrzeni publicznej nie wolno się obnażać. - Można byłoby to podpiąć pod nieobyczajny wybryk - wyjaśnił z kolei przedstawiciel Straży Miejskiej w Sopocie. Grozi za to grzywna do 500 złotych.

Audycja "Wszystko, co chciałbyś wiedzieć i nie boisz się zapytać" towarzyszy słuchaczom Jedynki przez cały tydzień od poniedziałku do piątku. O godz. 8.40 Janusz Weiss przedstawia temat, którym tego dnia będzie się zajmował, o godz. 12.50 oraz 14.10 relacjonuje postępy poszukiwań, a w głównym wydaniu audycji o godz. 16.30 podsumowuje całodzienne działania, rozmawia z ekspertami i przedstawia wnioski.

Z pytaniami do redaktora Janusza Weissa można dzwonić pod nr tel: 22 645 21 55. Można też pisać na adres: weiss@polskieradio.pl.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak