JedynkaPrzeboje 25-lecia
Section06

25-lecie polskich przebojów

Zapraszamy państwa do głosowania na Jedynkową Listę Przebojów Dwudziestopięciolecia. Wraz z państwem wybierzemy przebój ostatniego ćwierćwiecza wolnej Polski. 4 czerwca 1989 roku to nie tylko data pierwszych częściowo wolnych wyborów w naszym kraju, ale także początek przemian ustrojowych, obyczajowych i społecznych. Przez ostatnie 25 lat zmieniała się również polska muzyka. Nasi wykonawcy szybciej niż kiedykolwiek mogli reagować na światowe mody i trendy, powstawały nowe zespoły, zaś artyści o ugruntowanej pozycji również świetnie dawali sobie radę na wolnym rynku.

Chcemy dowiedzieć się, które piosenki najbardziej się państwu podobały w czasie ostatnich 25 lat? Jakie najmocniej kojarzą się Wam z Polską po 1989 roku?

Głosując, wybieracie państwo jedną piosenkę z zamieszczonych propozycji lub możecie zaproponować własny przebój, który nie znalazł się w zestawie do głosowania. Wybory przeboju dwudziestopięciolecia odbywać się będą również w czasie Muzycznych Jedynek za pośrednictwem smsów, telefonów i Facebooka. Nasz plebiscyt potrwa do 31 maja 2014, zaś wyniki Jedynkowej Listy Przebojów Dwudziestopięciolecia ogłosimy już 4 czerwca 2014 roku w Muzycznej Jedynce.

Uwaga! Również 4 czerwca 2014 roku dowiemy się kto z głosujących słuchaczy zdobędzie nagrodę: cyfrowy odbiornik radiowy z dostępem do internetu i obsługą wszystkich plików muzycznych. Wśród wybierających rozdysponujemy również nasz najnowszy album Przeboje Muzycznej Jedynki Po Polsku! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Section07