X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
JedynkaPrzeboje 25-lecia
Section06

25-lecie polskich przebojów

Zapraszamy państwa do głosowania na Jedynkową Listę Przebojów Dwudziestopięciolecia. Wraz z państwem wybierzemy przebój ostatniego ćwierćwiecza wolnej Polski. 4 czerwca 1989 roku to nie tylko data pierwszych częściowo wolnych wyborów w naszym kraju, ale także początek przemian ustrojowych, obyczajowych i społecznych. Przez ostatnie 25 lat zmieniała się również polska muzyka. Nasi wykonawcy szybciej niż kiedykolwiek mogli reagować na światowe mody i trendy, powstawały nowe zespoły, zaś artyści o ugruntowanej pozycji również świetnie dawali sobie radę na wolnym rynku.

Chcemy dowiedzieć się, które piosenki najbardziej się państwu podobały w czasie ostatnich 25 lat? Jakie najmocniej kojarzą się Wam z Polską po 1989 roku?

Głosując, wybieracie państwo jedną piosenkę z zamieszczonych propozycji lub możecie zaproponować własny przebój, który nie znalazł się w zestawie do głosowania. Wybory przeboju dwudziestopięciolecia odbywać się będą również w czasie Muzycznych Jedynek za pośrednictwem smsów, telefonów i Facebooka. Nasz plebiscyt potrwa do 31 maja 2014, zaś wyniki Jedynkowej Listy Przebojów Dwudziestopięciolecia ogłosimy już 4 czerwca 2014 roku w Muzycznej Jedynce.

Uwaga! Również 4 czerwca 2014 roku dowiemy się kto z głosujących słuchaczy zdobędzie nagrodę: cyfrowy odbiornik radiowy z dostępem do internetu i obsługą wszystkich plików muzycznych. Wśród wybierających rozdysponujemy również nasz najnowszy album Przeboje Muzycznej Jedynki Po Polsku! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Section07