X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nagrody "Arete" i "Don Kichot". Wielka gala

Od lewej: Karol Dziuba i Marta Żmuda Trzebiatowska (laureaci nagród za debiut aktorski), Julia Mark (nagroda za debiut reżyserski), Szymon Bogacz (nagroda za debiut reżyserski) i Ignacy Zalewski (nagroda za debiut kompozytorski
Od lewej: Karol Dziuba i Marta Żmuda Trzebiatowska (laureaci nagród za debiut aktorski), Julia Mark (nagroda za debiut reżyserski), Szymon Bogacz (nagroda za debiut reżyserski) i Ignacy Zalewski (nagroda za debiut kompozytorskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio
O Audycji
Tytuł Nagrody Teatru Polskiego Radia dla debiutujących twórców. Wielka gala
Opis

Zapraszamy na retransmisję uroczystej gali wręczenia nagród i wyróżnień za debiut w Teatrze Polskiego Radia, która odbyła się 14 września w radiowym studiu im. Agnieszki Osieckiej. Gospodarzem wieczoru był Paweł Sztompke.

Statuetki "Arete" za debiut aktorski otrzymali Marta Żmuda Trzebiatowska za rolę w słuchowisku "Król Lear" Wiliama Szekspira i Karol Dziuba za rolę w słuchowisku "Romeo i Julia" Williama Szekspira. Statuetkę "Don Kichota" za debiut reżyserski otrzymała Julia Mark.

W tym roku przyznana została po raz pierwszy nagroda "Amadeusz" za debiut kompozytorski dla Ignacego Zalewskiego za muzykę do słuchowiska "Boska komedia. Raj". Po raz pierwszy wręczono też statuetkę "Talanton" za debiut dramaturgiczny. Otrzymał ją Szymon Bogacz za tekst do słuchowiska "Karskiego Historia Nieprawdziwa" w reżyserii nagrodzonej Julii Mark.

***

Tytuł audycji: Koncertowa Jedynka

Data emisji: 20.09.2015

Godzina emisji: 23:08

tj/mg

Playlista
Tagi
Playlista
  • Stankiewicz Anna, Strobel Janusz, Zespół, - Trzeba marzyć-live
  • Ruszkowski Paweł, - Nadzieja-live
  • Paweł Ruszkowski, Izabela Krasucka, - Niech kocha cię ktoś-live
  • Zalewski Ignacy, - Suita
  • Stankiewicz Anna, Strobel Janusz, - Kiedy księżyc w nowiu-live
  • Ruszkowski Paweł, Krasucka Izabela, - Jak na lekarstwo-live
  • Bauman Adam, Żmuda-Trzebiatowska Marta, - Król Lear - fragment
  • Dziuba Karol, Kurowska Angelika, - Romeo i Julia - fragment