X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Od metalu po folk - piosenki świąteczne łamią gatunkowe granice

Fenomen, jakim są piosenki świąteczne, tzw. christmasy, śledziliśmy w "Eklektykonie" na przykładzie tradycyjnych i autorskich dzieł około- i bożonarodzeniowych w wykonaniu m.in. Toma Waitsa
O Audycji
Tytuł Muzyka nocą 20.12.2014 00:00
Prowadzący Zbigniew Zegler
Opis

Klasyki, przeróbki, zaskakujące interpretacje, a nawet ciężkie wersje z płyty "We Wish You A Metal Xmas And A Headbanging New Year".

Zabrzmiały także piosenki w wykonaniu Urszuli Dudziak, The Ramones, Boba Segera i jego zespołu The Last Heard, ale też The Raveonettes, Alice’a Coopera, Korna, Sławka Uniatowskiego, Chucka Billy’ego z grupy Testament czy Billy’ego Macka.

Playlista
Tagi
Playlista