X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Niezłomnym honor" - koncert na cześć Żołnierzy Wyklętych

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2016 23:00
We wtorek 1 marca, w Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych, odbył się koncert-widowisko poświęcony pamięci żołnierzy antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia. Prezentujemy jego obszerne fragmenty.
Audio
  • "Niezłomnym honor" - koncert na cześć Żołnierzy Wyklętych (Muzyka nocą/Jedynka)
- Tekst Panie generale jest przejmujący. Śpiewam jako samotna kobieta z prośbą o ułaskawienie męża i ojca - mówi Halina Mlynkova, jednak z uczestniczek koncertu Niezłomnym honor
- Tekst "Panie generale" jest przejmujący. Śpiewam jako samotna kobieta z prośbą o ułaskawienie męża i ojca - mówi Halina Mlynkova, jednak z uczestniczek koncertu "Niezłomnym honor" Foto: materiały promocyjne

Koncert "Niezłomnym honor" zorganizowano w warszawskiej Reducie Banku Polskiego. W okolicznościowym repertuarze zaprezentowali się m.in. Sebastian Karpiel-Bułecka, Organek, Kasia Kowalska, Katy Carr, Maleo Reggae Rockers i Halina Mlynkova.

Za stronę muzyczną widowiska odpowiadał Darek Malejonek. W jego trakcie prezentowane były również kilkuminutowe materiały filmowe o Żołnierzach Wyklętych, przybliżające ich przejmujące historie. 

***

Tytuł audycji: Muzyka nocą

Prowadzi: Marcin Kusy

Data emisji: 1.03.2016

Godzina emisji: 0.14

pg/asz

Komentarze2
aby dodać komentarz
Sortuj: od najnowszegood najstarszego
Slawek 19712016-03-04 08:54 Zgłoś
Wspaniale widowisko oraz swietna lekcja historii. Gratulacje dla organizatora oraz wykonawcow .
krzysztof 19732016-03-01 23:09 Zgłoś
Z przykrością stwierdzam, że tego się nie da słuchać .Jest to profanacja dla muzyki . Krowy w oborze lepiej ryczą bez szkół muzycznych czy artystycznych niż ci pseudo artyści..

Czytaj także

Halina Mlynkova: podziwiam kobiety, które musiały nieść los Żołnierzy Wyklętych

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2016 18:00
- Tekst "Panie generale" jest przejmujący. Śpiewam, jako samotna kobieta z prośbą o ułaskawienie męża i ojca - mówiła artystka o utworze, który wykona podczas koncertu "Niezłomnym - honor".
rozwiń zwiń