Tomasz Schuchardt: w miłości stawiam na stałość

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 20:38
- Oboje z żoną mamy takie wzorce rodzinne. Taki model mi się podoba, przyjąłem to i w takim właśnie kierunku podążam – mówi w radiowej Jedynce aktor.
Audio
  • Tomasz Schuchardt o filmie "Chemia" i życiu w związku (Dosłownie kultura/Jedynka)
- Bardzo trudno być ze sobą dwójce ludzi, nawet jak się kochają - mówi Tomasz Schuchardt
- Bardzo trudno być ze sobą dwójce ludzi, nawet jak się kochają - mówi Tomasz Schuchardt Foto: Stach Leszczyński/PAP

Tomasz Schuchardt przyznaje jednak, że bycie z drugą osobą nie jest łatwe. - Dzielą nas morza i oceany, ogromne przepaści. Dlatego związek to ciągła praca. To droga z brakiem ucieczki. Nie ma tu wyjścia awaryjnego, z którego można by skorzystać w razie kłopotów. Jeżeli już raz się w kimś zakochało, to to uczucie musi być prawdziwe. Takie rzeczy tak po prostu nie ulatują, trzeba nad tym pracować - podkreśla gość audycji "Dosłownie kultura".

Czytaj więcej
chemia film FREE 1200_660.jpg

W kinach oglądać można film "Chemia" Bartosza Prokopowicza, inspirowany życiorysem żony reżysera Magdy - założycielki Fundacji Rak'n'Roll, która zmarła na raka. W rolę męża bohaterki wciela się Tomasz Schuchardt. - To był bliski mi projekt, ponieważ Magda Prokopowicz była moją agentką. Dobrze ją poznałem, mieliśmy fajne relacje - podkreśla aktor.

W jaki sposób Tomasz Schuchardt wywołał łzy na twarzy reżysera "Chemii", dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Dosłownie kultura

Prowadzi: Joanna Sławińska

Gość: Tomasz Schuchardt (aktor)

Data emisji: 5.10.2015

Godzina emisji: 17.16

pg/gs

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: myślałem, że do filmu się nie nadaję

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2014 16:15
- Zdawałem tylko do szkół teatralnych. Przez przypadek znalazłem się w filmie, a debiut u Marcina Wrony przyniósł mi nagrodę. Nie chciałbym się jednak zamykać - powiedział w Jedynce aktor Tomasz Schuchardt, którego aktualnie można oglądać w spektaklu "Tramwaj zwany pożądaniem" w reżyserii Bogusława Lindy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: moja postać to kij włożony w mrowisko

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 20:10
- Z jednej strony mamy fajny odział, a z drugiej - porucznika, który jest bardzo ambitny, ale nie wie na czym polega wojna, bo wcześniej siedział za biurkiem – mówi aktor o filmie "Karbala".
rozwiń zwiń