X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tomasz Schuchardt: chcemy, żeby widz pokochał Eugeniusza Bodo

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2015 18:53
- Miał magnetyzm i czar, którym zarażał. To był chyba jego klucz do sukcesu. Nie miał żadnego wykształcenia teatralnego, ale miał marzenia i konsekwentnie parł do przodu - mówi odtwórca tytułowej roli w serialu "Bodo".
Audio
  • Tomasz Schuchardt o serialu "Bodo" (Dosłownie kultura/Jedynka)
- W serialu skupiamy się, żeby pokazać artystyczne zaplecze Eugeniusza Bodo - mówi Tomasz Schuchardt
- W serialu skupiamy się, żeby pokazać artystyczne zaplecze Eugeniusza Bodo - mówi Tomasz Schuchardt Foto: Ireneusz Sobieszczuk/TVP/PAP

Trzynastoodcinkowa produkcja pokaże życie Eugeniusza Bodo, przedwojennego gwiazdora filmowego i bożyszcza kobiet, od czasów szkolnych do tragicznej śmierci w 1943 roku. Młodego Bodo gra Antoni Królikowski, natomiast postać aktora w dojrzałym wieku kreuje Tomasz Schuchardt. W obsadzie znaleźli się też m.in. Anna Próchniak (jako związana z tytułowym bohaterem aktorka Nora Ney), Patrycja Kazadi (jako jego ukochana Reri - aktorka pochodzenia tahitańskiego) i Roma Gąsiorowska (w roli Zuli Pogorzelskiej).

Czytaj także
schuchardt 663.jpg
"Myślałem, że do filmu się nie nadaję"

Emisja serialu "Bodo" w reżyserii Michała Kwiecińskiego i Michała Rosy planowana jest na wiosnę przyszłego roku w TVP1. Czy Eugeniusz Bodo był okrutny wobec kobiet, kto był jego niespełnioną miłością, ile Tomasz Schuchardt śpiewa w serialu piosenek i w jakich okolicznościach umiera grany przez niego bohater, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Dosłownie kultura

Prowadzi: Joanna Sławińska

Gość: Tomasz Schuchardt (aktor)

Data emisji: 19.11

Godzina emisji: 17.16

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: moja postać to kij włożony w mrowisko

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2015 20:10
- Z jednej strony mamy fajny odział, a z drugiej - porucznika, który jest bardzo ambitny, ale nie wie na czym polega wojna, bo wcześniej siedział za biurkiem – mówi aktor o filmie "Karbala".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tomasz Schuchardt: w miłości stawiam na stałość

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2015 20:38
- Oboje z żoną mamy takie wzorce rodzinne. Taki model mi się podoba, przyjąłem to i w takim właśnie kierunku podążam – mówi w radiowej Jedynce aktor.
rozwiń zwiń