SuperSTARcie: Urbańska i Brzozowski w finale

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 11:07
Natasza Urbańska, Rafał Brozowski i Titus śpiewali bluesa, folk i piosenkę filmową. Walczyli o wielki finał. Głosami widzów odpadł muzyk Acid Drinkers Tomasz Titus Pukacki.
Natasza Urbańska znalazła się w finale programu SuperSTARcie
Natasza Urbańska znalazła się w finale programu SuperSTARcieFoto: Wojciech Kusiński/PR

W półfinałowym odcinku SuperSTARcia w TVP2, artyści śpiewali aż trzy piosenki. Najpierw Natasza, Rafał i Titus zaśpiewali piosenki z filmów, potem bluesa, a na koniec przeboje folkowe. Wszyscy znaleźli uznanie w oczach jurorów. Wojciech Mann, Maria Sadowska i Irek Dudek chwalili ich wykonania.

Walka była więc bardzo zacięta. Losy gwiazd ważyły się do ostatniej chwili. Po podliczeniu SMS-ów okazało się, że z programem musi pożegnać się Titus. W finale zobaczymy Nataszę Urbańską i Rafała Brzozowskiego.

Radiowa Jedynka ma swoje studio w TVP2, a zasiada w nim dziennikarka muzyczna Małgorzata Kościelniak. Za jej pośrednictwem słuchacze mogą zadawać pytania gwiazdom SuperSTARcia - pisząc na adres superstracie@polskieradio.pl.

"SuperSTARcie" w radiowej Jedynce od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-15.00, a w TVP2 w każdy piątek o 21.05.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Stanisław Karpiel-Bułecka zdradza tajniki góralskiego śpiewania

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 11:39
- Żeby pojąć podstawy folkowego śpiewania trzeba po prostu siąść z ludźmi i się z nimi upić - mówi były uczestnik "SuperSTARcia". Dziś operowo-taneczny odcinek telewizyjnego show.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pochwały jurorów nie pomogły. Mieczysław Szcześniak odpadł z "SuperSTARcia"

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2014 13:00
W 8. odcinku uczestnicy show telewizyjnej Dwójki zmierzyli się z piosenką festiwalową i reggae. Za tydzień, w półfinale "SuperSTARcia", nie wystąpi Mieczysław Szcześniak.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natasza Urbańska odnalazła się w reggae

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 16:00
W środku, brzuchem poczułam, że jest mi to bliskie - mówi Natasza Urbańska, o śpiewaniu reggae. Piosenkarka wystąpi w półfinale "SuperSTARrcia" dziś w TVP2.
rozwiń zwiń