PSL ma inne zdanie, co do unijnych sankcji

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 19:08
Sprawy międzynarodowe, choć nieobojętne dla Polski I Polaków dominowały podczas debaty w "Popołudniu z radiową Jedynką". Mówiono też o SKOK-ach.
Audio
  • Debata o sankcjach wobec Rosji, terroryzmie i kasach SKOK (popołudnie z radiowĄ Jedynką)
Premier Ewa Kopacz (P) i premier Finlandii Alexander Stubb (L) na konferencji prasowej po zakończeniu drugiego dnia szczytu Unii Europejskiej w Brukseli
Premier Ewa Kopacz (P) i premier Finlandii Alexander Stubb (L) na konferencji prasowej po zakończeniu drugiego dnia szczytu Unii Europejskiej w BrukseliFoto: PAP/Radek Pietruszka

Terroryzm i tragiczny zamach w Tunezji, w którym zginęło trzech Polaków, a także szczyt Unii Europejskiej, podczas którego zdecydowano o przedłużeniu sankcji wobec Rosji. Te sprawy zdominowały cotygodniową debatę "Mam swój rozum".
Goście Jedynki oceniali decyzje szczytu i politykę Unii wobec Rosji. Wyrażali też opinie o celowości i skuteczności unijnych sankcji nałożonych na Rosję. Przedstawiciel PSL dystansował się przy tym od decyzji podejmowanych przez koalicyjny rząd.

Nie zabrakło również tematu SKOK-ów, który wzbudza ogromne emocje na krajowej scenie politycznej.

***

Tytuł audycji: Mam swój rozum

Prowadziła: Zuzanna Dąbrowska

Gość: Ryszard Czarnecki (PiS), Andrzej Rozenek (niezrzeszony), Jan Borkowski (PSL)

Data emisji: 20.03.2015

Godzina emisji: 16.25

ag

>>>Zapis całej debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jest zielone światło dla stworzenia unii energetycznej. Eksperci podzieleni

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 17:26
Na pomysł zgodzili się szefowie krajów Unii Europejskiej podczas pierwszego dnia szczytu w Brukseli. Chodzi o gwarancję bezpieczeństwa energetycznego w Europie i większą niezależność, gdy chodzi o surowce takie jak gaz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Kopacz: utrzymana solidarność UE ws. sankcji wobec Rosji

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 15:27
Unia Europejska solidarna w sprawie sankcji wobec Rosji. Jak mówiła po zakończeniu szczytu UE Ewa Kopacz obecna sytuacja na arenie międzynarodowej to wielki sprawdzian, z którym wspólnota sobie poradziła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Donald Tusk: czerwiec decydujący w sprawie sankcji wobec Rosji

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2015 20:53
- Coraz trudniej budować jedność europejską wobec relatywnie twardych działań dotyczących utrzymania sankcji wobec Rosji - przyznał szef Rady Europejskiej Donald Tusk, podsumowując zakończony szczyt UE w Brukseli.
rozwiń zwiń