Senator PO: część zapowiedzi Andrzeja Dudy jest obiecująca

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 19:07
- Pan prezydent mówi m.in. o pojednaniu wewnątrz narodu i dialogu wewnątrz polityki. To ważne rzeczy, a muszę przypomnieć, że formacja, z której się wywodzi, odrzucała tego rodzaju dialog - uważa Łukasz Abgarowicz.
Audio
  • Łukasz Abgarowicz (PO), Ryszard Czarnecki (PiS), Paulina Piechna-Więckiewicz (SLD) o prezydenturze Andrzeja Dudy (Debata dnia/Jedynka)
Prezydent Andrzej Duda przemawia podczas uroczystości powołania Szefa Kancelarii Prezydenta RP, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Ministrów KPRP
Prezydent Andrzej Duda przemawia podczas uroczystości powołania Szefa Kancelarii Prezydenta RP, szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Ministrów KPRPFoto: Jacek Turczyk/PAP

W dalszej części audycji senator PO tłumaczy, z którymi pomysłami prezydenta Andrzeja Dudy się nie zgadza. Swoje oceny na temat nowej głowy państwa i składu jego kancelarii wygłaszają również pozostali uczestnicy debaty "Mam swój rozum": Ryszard Czarnecki z PiS i Paulina Piechna-Więckiewicz z SLD.

***

Tytuł audycji: Debata dnia

Prowadzi: Przemysław Szubartowicz

Goście: Łukasz Abgarowicz (PO), Ryszard Czarnecki (PiS), Paulina Piechna-Więckiewicz (SLD)

Data emisji: 7.08.2015

Godzina emisji: 16.24

pg/mc

>>>Zapis całej debaty

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Buczenie podczas orędzia Andrzeja Dudy. Andrzej Halicki: nie powinno dojść do takiej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 09:20
W czwartek Andrzej Duda został zaprzysiężony na najwyższy urząd w państwie. Podczas orędzia nowego prezydenta na sali sejmowej można było usłyszeć buczenie. O tej sprawie mówił w radiowej Trójce minister administracji i cyfryzacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Znamy skład Kancelarii Prezydenta. Kim są współpracownicy Andrzeja Dudy?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 14:02
Od kilku tygodni trwały spekulacje o tym, kto będzie w najbliższym otoczeniu nowego prezydenta. W piątek Andrzej Duda rozwiał wszelkie wątpliwości.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czym grożą ekonomiczne obietnice prezydenta?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 13:45
"Nie słuchajcie Państwo tego, co opowiadają, że się nie da w Polsce obniżyć wieku emerytalnego, że nie da się podnieść kwoty wolnej od podatku, bo się budżet zawali. To bzdury" – mówił prezydent Andrzej Duda po objęciu urzędu. Jak te słowa ocenia ekonomista?
rozwiń zwiń