X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program "Rodzina 500 plus" a demografia

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2015 17:30
Jednym z głównych haseł PiS w kampanii wyborczej było 500 zł na każde dziecko. Wciąż nie wiadomo ile pieniędzy faktycznie i do kogo trafi, ale politycy rządzącej partii przekonują, że to najważniejsza z ich obietnic.
Audio
  • Czy program "Rodzina 500 plus" zachęci Polaków do posiadania potomstwa? (Debata dnia/Jedynka)
Projekt 500+ przejdzie normalną drogę legislacyjną dla projektu rządowego, zostanie poddany konsultacjom społecznym i uzgodnieniom
Projekt 500+ przejdzie normalną drogę legislacyjną dla projektu rządowego, zostanie poddany konsultacjom społecznym i uzgodnieniomFoto: Glow Images/Eastnews

Czy dodatkowe 500 zł miesięcznie jest w stanie pomóc polskim rodzinom, jakiego wsparcia od państwa faktycznie potrzebują, czy proponowana kwota może kogoś przekonać do posiadania potomstwa albo kolejnego dziecka i co sprawia, że wiele młodych osób odkłada na później decyzję o założeniu rodziny, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Debata dnia

Prowadzi: Agnieszka Gulczyńska

Goście: Monika Lawrynowicz (Związek Dużych Rodzin 3+) Maria Sokolnicka (radna os. Stare Miasto w Poznaniu), dr Marek Nowak (socjolog, Uniwersytet Adama Mickiewicza)

Data emisji: 26.11.2015

Godzina emisji: 16.26

pg/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kaczyński: PiS chce wydać 2 mld euro na pomoc dla rodzin

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 14:32
- Do 2020 r. chodzi o uzyskanie od władz UE zgody na wydawanie 2 mld euro na politykę prorodzinna bezpośrednio dla rodzin. Gdyby się to nie udało, mamy inny plan, o którym nie będę tu mówił - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Eksperci: 500 zł na dziecko to za mało, by poprawić demografię w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2015 13:29
Jednym z najważniejszych wyzwań dla nowego rządu jest poprawa sytuacji demograficznej kraju. Narzędziem ekonomicznym, które ma wpłynąć na dzietność Polaków, jest sztandarowy punkt programu gospodarczo-społecznego Prawa i Sprawiedliwości - czyli 500 zł na drugie i kolejne dziecko, a w przypadku rodzin biedniejszych także na pierwsze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piotr Kuczyński: 500 zł na dziecko to proste rozdawnictwo pieniędzy, za którym nic nie idzie

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2015 20:41
Program 500 zł na dziecko mógłby wejść w życie 1 marca lub 1 kwietnia - mówi Henryk Kowalczyk (PiS), który w rządzie Beaty Szydło ma być szefem Komitetu Stałego Rady Ministrów. To będzie nasze priorytetowe zadanie - zapewnia Kowalczyk. To proste rozdawnictwo pieniędzy, za którym nic nie idzie - uważa z kolei główny analityk Xelion Piotr Kuczyński.
rozwiń zwiń