X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polityka Rosji a bezpieczeństwo Polski - debata Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 20:00
Podczas zakończonej w niedzielę 52. Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa premier Rosji zarzucił Zachodowi parcie ku nowej zimnej wojnie.
Audio
  • Polityka Rosji a bezpieczeństwo Polski (Debata dnia/Jedynka)
W studiu Jedynki od lewej: Romuald Szeremietiew (Polska Razem), Łukasz Abgarowicz (PO), Marek Mądrzejewski, Małgorzata Gosiewska (PiS) i Monika Rosa (.Nowoczesna)
W studiu Jedynki od lewej: Romuald Szeremietiew (Polska Razem), Łukasz Abgarowicz (PO), Marek Mądrzejewski, Małgorzata Gosiewska (PiS) i Monika Rosa (.Nowoczesna)Foto: W. Kusiński/Polskie Radio

Dmitrij Miedwiediew ostro skrytykował NATO, Europę i USA za przedstawianie Rosji jako największego zagrożenia dla pokoju. Skrytykował również sankcje nałożone przez Zachód na Rosję po aneksji Krymu.

Jego słowa spotkały się ze zdecydowaną reakcją Andrzeja Dudy. Polski prezydent uważa, że Rosja, mówiąc o powrocie do zimnej wojny, definiuje w ten sposób własne działania. W tym kontekście wymienił: zaangażowanie sił rosyjskich w wojnę w Syrii i agresję na Ukrainę, "wręcz prowokacyjne ćwiczenia" wojskowe u granic NATO, dozbrajanie wojsk w obwodzie kaliningradzkim i rozmieszczanie tam nowych rakiet.

Czy rzeczywiście grozi nam nowa zimna wojna? Czy Rosja mimo słabnącej siły gospodarczej rozdaje karty w sprawach międzynarodowych? O tym w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: Debata dnia

Prowadzi: Marek Mądrzejewski

Goście: Małgorzata Gosiewska (PiS), Łukasz Abgarowicz (PO), Monika Rosa (.Nowoczesna), Romuald Szeremietiew (Polska Razem)

Data emisji: 16.02.2016

Godzina emisji: 16.25

tj/ei

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sławomir Dębski: trzeba zniechęcić Rosję do naruszenia pokoju w Europie

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 13:52
- Niewątpliwie mamy do czynienia z dużym kłopotem powodowanym rosyjską polityką i stosowaniem przez Rosję siły militarnej, jako instrumentu w polityce zagranicznej - mówi w audycji "Z kraju i ze świata - w samo południe" dyrektor Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Romuald Szeremietiew: konflikt w Syrii należy rozstrzygnąć w sposób radykalny

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 16:16
- Powinniśmy dążyć do jak najszybszego zakończenia tego, co się dzieje na terenie Syrii. Ten konflikt generuje różnego rodzaju niebezpieczeństwa, również dla naszego kraju - powiedział gość radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń