X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Komisja Europejska czeka na kompromis w sprawie Trybunału Konstytucyjnego

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 18:39
Komisja Europejska dała Polsce do poniedziałku czas na podjęcie działań zmierzających do usunięcia zastrzeżeń w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. Czy to pomoże w osiągnięciu porozumienia, czy wręcz przeciwienie - zaogni i tak gorący spór?
Audio
  • Komisja Europejska czeka na kompromis ws. TK (Debata Jedynki)
Tomasz Jaskóła (Kukiz15), Arkadiusz Marchewka (PO), Wojciech Skurkiewicz (PiS)
Tomasz Jaskóła (Kukiz'15), Arkadiusz Marchewka (PO), Wojciech Skurkiewicz (PiS)Foto: Wojciech Kusiński/PR

- To jest sytuacja przedziwna. Wydaje się, że Bruksela powinna wiedzieć, że w czasie czterech dni, włączając w to weekend, trudno jest cokolwiek wypracować - ocenił Wojciech Skurkiewicz z Prawa i Sprawiedliwości.

Przypomniał, że dopiero co odbyło się spotkanie u marszałka Sejmu, na którym z partii opozycyjnych pojawiło się tylko PSL. Wskazał, że jego ugrupowanie jest otwarte na dyskusję.

Arkadiusz Marchewka z Platformy Obywatelskiej stwierdził, że KE wcale nie dała Polsce trzech czy czterech dni. - Wiceprzewodniczący KE pojawił się w Polsce w styczniu, później była opinia Komisji Weneckiej - wyliczył.

- W poniedziałek, mam nadzieję, że PiS przedstawi realne drogi wyjścia z tego impasu i we wtorek, wszystkimi środowiskami politycznymi, będziemy mogli się spotkać i dyskutować co dalej - stwierdził.

Tomasz Jaskóła z Kukiz'15 zwrócił uwagę, że jego ugrupowanie już w grudniu ubiegłego roku przedłożyło projekt, w którym przedstawiło rozwiązanie sytuacji.

- Wszystkim partiom zależy na tym, aby ten kryzys trwał, po to, aby grillować ten temat, a są przecież ważniejsze problemy - zaznaczył.

Wysłuchaj całej dyskusji.

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Prowadzi: Marek Mądrzejewski

Goście: Tomasz Jaskóła (Kukiz'15), Arkadiusz Marchewka (PO), Wojciech Skurkiewicz (PiS)

Data emisji: 19.05.2016

Godzina emisji: 17.27

kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rzecznik rządu: nieustannie jesteśmy w dialogu z Komisją Europejską

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 12:24
Zależy nam na tym, żeby doprowadzić do rozwiązań legislacyjnych, które będą satysfakcjonujące dla opozycji i dla KE - oświadczył rzecznik rządu Rafał Bochenek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

KE o Polsce: zachęcające informacje o negocjacjach w sprawie kryzysu wokół TK

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2016 14:50
Komisja Europejska nazwała zachęcającymi informacje o polskich negocjacjach politycznych dotyczących rozwiązania kryzysu konstytucyjnego. Komisja wyraziła nadzieję, że dzięki tym rozmowom polscy politycy rozwiążą problemy i doprowadzą do zakończenia zawirowania wokół Trybunału Konstytucyjnego.
rozwiń zwiń