X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zrównoważony rozwój. Utopia, czy realny cel?

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2016 18:51
W dniach od 30 maja do 5 czerwca 2016 roku Polska kolejny raz włącza się do ogólnoeuropejskiej inicjatywy Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju.
Audio
  • Zrównoważony rozwój. Utopia, czy realny cel? (Debata Jedynki)
Ewa Jakubowska-Lorenz z Instytutu Globalnej Odpowiedzialności i Stanisław Biega z Centrum Zrównoważonego Transportu.  Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju skierowany jest jest do obywateli i podmiotów zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnego
Ewa Jakubowska-Lorenz z Instytutu Globalnej Odpowiedzialności i Stanisław Biega z Centrum Zrównoważonego Transportu. Europejski Tydzień Zrównoważonego Rozwoju skierowany jest jest do obywateli i podmiotów zarówno z sektora państwowego, jak i prywatnegoFoto: J. Konecki/Polskie Radio

Jej tegoroczna edycja powiązana jest z Celami Zrównoważonego Rozwoju przyjętymi na Szczycie Organizacji Narodów Zjednoczonych 25 września 2015 r., które koncentrują się na poprawie jakości życia wszystkich ludzi.

Do udziału akcji i zgłaszania inicjatyw zachęcał w tym roku m.in. minister środowiska Jan Szyszko. Jednak samo pojęcie zrównoważonego rozwoju jest bardziej pojemne i nie dotyczy jedynie ochrony środowiska i ekologii.

Czym zatem jest zrównoważony rozwój? Czy cele, które przyjęła ONZ na szczycie są utopią? Czy uda się zwalczyć biedę i głód, zapewnić dostęp do czystej wody, edukację na odpowiednim poziomie i opiekę zdrowotną dla każdego?

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Prowadzi: Zuzanna Dąbrowska

Goście: Ewa Jakubowska-Lorenz (Instytut Globalnej Odpowiedzialności), Stanisław Biega (Centrum Zrównoważonego Transportu)

Dat emisji: 30.05.2016

Godzina emisji: 17.24 

tj/kd


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

SOS Wioski Dziecięce: szansa na szczęśliwe dzieciństwo

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2016 18:40
- W Polsce są 4 wioski dziecięce, najstarsza z nich powstała w 1994 roku w Biłgoraju. Wioski, to osiedla domów jednorodzinnych, w których pod opieka rodziców SOS mieszkają dzieci i młode osoby pozbawione opieki swoich rodziców biologicznych – mówi Tomasz Saj, doradca ds. rodziny.
rozwiń zwiń