X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy Polska to kraj dla wielodzietnych rodzin?

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2016 19:17
"Chrzest. Rodzina. Polskę zaczyna. Gniezno 2016" - pod takim hasłem rozpoczął się w piątek (17.06) ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin.
Audio
  • Wiceminister Bartosz Marczuk, Paweł Woliński z Fundacji Mamy i Taty oraz Rafał Antczak ze Związku Dużych Rodzin "3 Plus" o sytuacji rodzin wielodzietnych w Polsce (Debata Jedynki)
W debacie na temat rodzin wielodzietnych wzięli udział: (od lewej) Bartosz Marczuk, Paweł Woliński i Rafał Antczak
W debacie na temat rodzin wielodzietnych wzięli udział: (od lewej) Bartosz Marczuk, Paweł Woliński i Rafał AntczakFoto: Wojciech Kusiński/PR

Przyjazd do Gniezna zapowiedziało ponad tysiąc osób, a patronat nad zjazdem objął prezydent Andrzej Duda. 

W Polsce w rodzinach wielodzietnych żyje ponad 3,5 mln osób. Ponad 1,2 mln z nich to rodzice, a reszta - dzieci. Aż 25 procent wszystkich polskich dzieci wychowuje się więc w rodzinach, gdzie na świat przyszła co najmniej trójka potomstwa.

Jak żyje się w Polsce rodzinom wielodzietnym, dyskutowali w audycji: Bartosz Marczuk - wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, Paweł Woliński z Fundacji Mamy i Taty oraz Rafał Antczak - ekspert Związku Dużych Rodzin "3 Plus".

***

Tytuł audycji: Debata Jedynki

Prowadzi: Zuzanna Dąbrowska

Goście: Bartosz Marczuk - wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej, Paweł Woliński z Fundacji Mamy i Taty oraz Rafał Antczak - ekpert Związku Dużych Rodzin "3 Plus"

Dat emisji: 17.06.2016

Godzina emisji: 17.24 

pg/mc


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Superniania nie zastąpi rodzica

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 12:40
Badania prowadzone przez Fundację Mamy i Taty pokazują, że kilkadziesiąt procent rodziców abdykuje z roli wychowawcy swoich dzieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rodzino, trzymaj formę – wspólne hasło dla dwóch inicjatyw

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2016 14:12
Zakończony właśnie konkurs "Trzymaj formę" oraz startująca kampania "Rodzinnie" to dwie inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju dziecka.
rozwiń zwiń